2 rzeczy, aby zmaksymalizować wyniki

Każdy, kto kiedykolwiek próbował programu fitness i odżywiania, rozumie znaczenie wytrzymałości psychicznej dla optymalnych rezultatów. Ci, którym się uda, mają wyjątkowy sposób myślenia, który pozwala im znieść intensywny trening, radzić sobie ze stresem, zaangażować się w zadanie, a ostatecznie uzyskać pożądane ciało.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją podróż, czy jesteś w drodze, czy też jesteś w fazie utrzymania, oto dwa znamiona psychicznej wytrzymałości, które pomogą ci wyglądać i czuć się najlepiej.
1. Ich pragnienie sukcesu jest większe niż jakikolwiek strach

Wszyscy doświadczamy od czasu do czasu strachu: strachu przed porażką, lęku przed zranieniem, lęku przed nieznanym i lęku przed utrzymaniem sukcesu. Czy kiedykolwiek obawiałeś się, że nie będziesz mógł odmówić deseru na przyjęciu? Czy kiedykolwiek martwiłeś się, że możesz zranić się, próbując przekroczyć granice? Czy kiedykolwiek czułeś się zdenerwowany rozpoczęciem nowego dysku treningowego? A może po uzyskaniu pożądanego ciała zastanawiałeś się, czy możesz go zatrzymać, czy nie? To są zwykłe obawy. To, czego ludzie sukcesu uczą się robić, to ich priorytetyzować. Ich pragnienie bycia zdrowym, sprawnym i kochanym, które widzą w lustrze, ma pierwszeństwo przed wszelkim strachem.

Kiedyś byłem miłośnikiem czekolady w szafie. Oglądając telewizję z moją rodziną, wybrałbym się do kuchni i przyniosłem garść kawałków czekolady, ale nie przed zjedzeniem dwóch większych garści ukrywając się w spiżarni. W tych chwilach strach przed niemożnością przetrwania nocy bez czekolady wpłynął na moje pragnienie bycia zdrowym. Dopiero kiedy zmieniłem swoje priorytety, udało mi się zrealizować moje cele. Podjąłem świadomą decyzję, że posiadanie odpowiedniego ciała było warte kilku nocy niezaspokojonych zachcianek.

W chwilach słabości i strachu (które wszyscy mamy), należy zadać sobie pytanie, co jest ważniejsze: poddać się lękowi lub mieć idealne ciało i zdrowie? Kiedy wybierzesz swoje ciało, nie tylko twoje obawy będą mniej zniechęcające, ale dasz sobie najlepszą szansę na ostateczny sukces.
2. Zobowiązuj się do doskonałości, a nie doskonałości

Wspólnym momentem „aha!” Dla moich klientów jest świadomość, że bycie zdrowym i sprawnym nie oznacza doskonałości. W rzeczywistości najbardziej oddani ludzie mogą tęsknić za niektórymi celami. To, co oddziela ludzi sukcesu od wszystkich innych, polega na tym, że dążą do doskonałości, ale nigdy nie żądają od siebie tego, by się poddali, jeśli jej nie osiągną.

Wymagająca perfekcja tylko sprawia, że ​​jesteś bardziej niespokojny i czujesz się gorzej z samym sobą, a to sprawia, że ​​fitness wcale nie jest zabawny. Z drugiej strony dążenie do doskonałości oznacza dążenie do doskonałości. Chodzi o to, by robić wszystko, co najlepsze, bez dodatkowego, niepotrzebnego nacisku, który wymaga doskonałości przez cały czas. Chodzi o to, by w tej chwili podjąć wysiłek, by wykonać zadanie. Chodzi o uczenie się na błędach i świętowanie swoich osiągnięć.

Ludzie, którzy wymagają perfekcji, często rezygnują ze szkolenia, gdy nie czują się w 100%. I jeden oszukańczy posiłek może być zaproszeniem do poddania się, bo powie sobie: „No cóż, ten tydzień jest zrujnowany. Zgaduję, że zacznę ponownie w poniedziałek. „Jest to efekt jo-jo w najlepszym wydaniu i po prostu nie działa.

Ludzie sukcesu, którzy dążą do doskonałości i zobowiązują się do doskonałości, dadzą jakąkolwiek energię, którą mają w danym dniu, aby ukończyć szkolenie. Kiedy jedzą coś niezdrowego, podnoszą się tam, gdzie skończyły i skupiają się na tym, co mogą osiągnąć podczas następnego posiłku.

Przez resztę dnia rzucam Ci wyzwanie, abyś przyjął te markery i zobaczył, jak możesz odnieść sukces!

Dodaj komentarz