20 sekretów bardzo sprawnych osób

Chcesz uzyskać doskonałą formę? Poniżej znajduje się 20 sekretów pasujących osób, które możesz śledzić, aby uzyskać i pozostać w formie.

Wykorzystaj te sekrety Fit People, aby osiągnąć swoje cele fitness

Przeczytaj te wskazówki, a następnie wydrukuj je i opublikuj w dowolnym miejscu, tak jak codziennie.

1. Trzymaj przy sobie butelkę z wodą o każdej porze

Zawsze trzymaj butelkę z wodą i pij z niej często. Woda powinna być zawsze Twoim ulubionym napojem. Aby od czasu do czasu wymyślać, spróbuj dodać cytrynę, limonkę, ogórek lub kilka jagód, aby ożywić smak bez dodawania znaczących kalorii. Jeśli problem z nawadnianiem podczas ćwiczeń jest skuteczny, włącz Hydroster wydajności Beachbody do rutyny, aby zastąpić to, co tracisz, gdy się pocisz.
2. Spójrz na ćwiczenie jako przyjemność i przywilej

… W przeciwieństwie do ciężaru lub obowiązków. Pomyśl pozytywnie o zmianach, które będą powodowały regularne ćwiczenia. Zamiast obsesji na punkcie swojego następnego posiłku, ekscytuj się następnym treningiem!
3. Jedz czyste

Zjedz zrównoważone posiłki i pamiętaj, że nadmiar kalorii zmieni się w nadwagę. Bez względu na to, co mówi najnowsza dieta, dodatkowe kalorie mają taką samą wagę! Jeśli jesteś przytłoczony myślą o planowaniu posiłków, ten przewodnik może odegrać pewną zgadywankę od jedzenia dla ciała twoich marzeń.
4. Uważaj na dym i kofeinę

Ogranicz kofeinę i narażenie na bierne palenie. Wdychanie biernego lub biernego palacza może spowodować infekcje dróg oddechowych i objawy, takie jak kaszel i kichanie, które mogą zagrażać zdrowiu i zdolności oddychania w normalny sposób podczas ćwiczeń. Podobnie, słodkie napoje kawowe mogą zaburzać zdrowe wzorce odżywiania. Zamiast tego należy przygotować filiżankę gorącej herbaty lub czarnej kawy.
5. Skoncentrowanie się na celach krótkoterminowych

Skoncentruj się na krótkoterminowych celach fitness z naciskiem na wykonywanie codziennych ćwiczeń. Wyznaczenie kilku celów SMART (konkretne, mierzalne, osiągalne, istotne, ograniczone w czasie) pomoże Ci zobaczyć postęp, jaki chcesz osiągnąć.
6. Zachowaj dziennik żywności

Prowadź dziennik z tym, co faktycznie jesz. Obejmuje to za każdym razem chwycić garść żetonów tutaj lub zjeść skorupę kanapkę swojego dziecka tam i wszystkie przekąski. Dziennik TurboTracker jest doskonałym źródłem do rejestrowania posiłków i treningów. Będziesz zaskoczony tym, skąd pochodzą te nieznośne dodatkowe kalorie!
7. Pozwól na oszustwo

Ciesz się sporadyczną (raz w tygodniu) „niezdrową” ucztą, ale nigdy niezdrowy tydzień lub niezdrowe wakacje. Jeśli utkniesz po nadmiernym spożywaniu fast-foodów, oto jak wrócić na tor po binge.
8. Zaproś innych do przyłączenia się

Ciesz się zdrowiem innych, mając partnera lub przyjaciół, z którymi możesz ćwiczyć, a także werbuj innych, którzy chcą poczuć się lepiej i mieć więcej energii. Czy sąsiad, który siedzi rano na ganku, kiedy przechodzisz obok? Poproś go, aby przyłączył się do ciebie na spacerze! Bardziej prawdopodobne jest utrzymanie swoich celów, jeśli masz partnera odpowiedzialnego i ciesz się swoim treningiem.
9. Wstrząśnij

Unikaj monotonii, podejmując nowe formy ćwiczeń lub wykorzystując rzeczy, które motywują Cię i inspirują, jak nowe buty lub świetna muzyka. Wybór programu, który lubisz, jest ważny. W grze Country Heat możesz zatańczyć funty do swoich ulubionych hitów w kraju.
10. Przeczytaj o zdrowiu (lub znajdź inspirację na Instagramie!)

Zapisz się do magazynów fitness, aby skupić się na zdrowiu jako ogólnym sposobie życia. Nie chcesz, żeby dodatkowy papier zajął twój dom? Pamiętaj, aby codziennie odwiedzać bloga zdrowego stylu życia (takiego jak ten!) Lub znaleźć osoby, które zainspirują Cię na Instagramie! Jestem tam również w @chalenejohnson.
11. Noś wysokiej jakości odzież do ćwiczeń

Zainwestuj w odpowiednie narzędzia, w tym dobre buty i wygodne, wysokiej jakości ubrania treningowe. Czasami jest to po prostu odpowiedni strój, który może zmotywować cię na tyle, aby dobrze ćwiczyć.
12. Ćwicz [Prawie] Każdego dnia

Zadbaj o wykonanie ćwiczeń sześć dni w tygodniu. Jeśli program ćwiczeń trwa tylko sześć dni w tygodniu, przejdź się w inne dni. Codzienne ćwiczenia mogą zrównoważyć wiele negatywnych skutków, jakie mogą przynieść zakłócenia rutyny, takie jak wakacje. Może również sprawić, że poczujesz się lepiej.

13. Nie porównuj

Nie porównuj swojego ciała z ciałem innych. Zamiast tego kochaj siebie takim, jakim jesteś i po prostu pracuj, aby osiągnąć swój najlepszy rezultat. Zachowanie pozytywnego wizerunku podczas całej podróży fitnessowej jest kluczowe dla otrzymania wyników, na które zasługujesz.
14. Zrównoważ swoje posiłki

Jeśli Twoja dieta jest niezrównoważona, postaraj się to naprawić, ale rozważ także zażywanie multiwitaminy. Dodawanie dodatków do diety może stanowić uzupełnienie obszarów, w których brakuje żywności.
15. Pracuj trudniej

Pracuj, aby przenieść swoje ćwiczenia na nowy poziom intensywności. Wybierz trudny program, taki jak P90X lub INSANITY, aby popchnąć swoje ciało mocniej i utrzymać kondycję w ruchu do przodu.
16. Sporządź Harmonogram ćwiczeń

Stwórz harmonogram ćwiczeń dzień wcześniej, zamiast pozostawić go przypadkowi lub czekać na „znalezienie” czasu. Jeśli trzech ostatnich prezydentów Stanów Zjednoczonych może znaleźć czas na wypracowanie każdego dnia, możesz też znaleźć czas! Nawet jeśli nie jesteś poranną osobą, wyciskanie porannego treningu to dobry sposób, aby upewnić się, że wykonasz ćwiczenie na cały dzień.
17. Zmień na nowo sukces

Wyjdź poza granice utraty wagi i całkowitej sprawności. Mierz sukces w zależności od dopasowania ubrań, poziomu energii lub zmniejszenia bólu lub sztywności, a nie liczby w skali.
18. Trzymaj się z planami jedzenia, które możesz utrzymywać w nieskończoność

Trzymaj się planów jedzenia, które możesz utrzymywać przez czas nieokreślony. Pamiętaj, że bez względu na to, jak ciężko pracujesz, jeśli zużywasz zbyt dużo kalorii, nigdy nie zobaczysz mięśni leżących pod warstwami tkanki tłuszczowej. Oto, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoją utratę wagi.
19. Odpocznij

Uzyskaj odpowiednią ilość snu, aby Twoje mięśnie mogły odzyskać siły po ciężkiej pracy. Jeśli nadal odczuwasz bolesność, nawet po długim odpoczynku, rozważ dodanie funkcji Odzyskaj do rutyny. Dodatkowa premia ćwiczeń: większość ćwiczących regularnie zasypia szybciej i spać zdrowiej!
20. Obserwuj swoje spożycie alkoholu

Ogranicz spożycie alkoholu do specjalnych okazji. Picie alkoholu ogranicza Twoją siłę woli, wypełnia puste kalorie i zakłóca twój harmonogram snu. Po co narażać swój sukces?

Dodaj komentarz