3 wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć cel

Jeśli po prostu zaangażujesz się w swój plan odżywiania i ćwiczeń, a także przyczynisz się do zdrowego życia, najprawdopodobniej osiągniesz pewne rezultaty. Możesz czuć się silniejszy, pewniejszy siebie i zadowolony z postępów. Jednak te uczucia nie będą się równać z satysfakcją, jaką odczujesz, jeśli jesteś w 100% zaangażowany w każdą sesję treningową i posiłek.

Całkowite zaangażowanie się w zdrowie nie jest łatwe. Będą momenty, w których odczujesz tymczasowy dyskomfort fizyczny, psychiczny lub emocjonalny. Możesz czuć się rozdarty między zamawianiem tego 350-kalorycznego napoju kawowego lub niesłodzonej herbaty miętowej. Możesz wahać się, czy nie spróbować dzisiaj więcej pull-upów niż w zeszłym tygodniu z obawy przed porażką. Wszyscy zmagamy się, aby jeść zdrowo, kiedy ma się ochotę na późną noc. W tych chwilach słabości naturalne jest jedynie chęć pogodzenia się z twoim zaangażowaniem w wyznaczone cele. Ale pozostawanie silnym i zobowiązanie się do realizacji twojego planu może nie tylko pomóc ci szybciej osiągnąć twoje cele fitness, ponieważ silna siła woli może poprawić twój poziom zaufania.

Oto trzy sposoby, aby pomóc Ci pozostać wiernym w osiąganiu swoich celów, które pomogą Ci pozostać silnymi, gdy walczysz:

1. Opublikuj swoje cele na swoim lustrze w łazience

Zamieszczanie krótkoterminowych celów dziennych w miejscu, w którym automatycznie je widzisz każdego dnia, pomoże Ci zachować koncentrację, motywację i zaangażowanie w wykonywanie zadań. Twoje lustro w łazience jest idealnym miejscem, ponieważ zobaczysz swoje cele przede wszystkim rano i tuż przed pójściem spać w nocy. Aby uzyskać lepsze wyniki, opublikuj także swój podstawowy cel w ustalaniu celów (np. Chcąc mieć więcej energii do zabawy z dziećmi, wybrać się na wyprawę przygodową, żyć dłużej, czuć się pewniej, itd.).

2. Przygotuj codzienne dla „co-jeśli”

Zanim zaczniesz dzień, zadaj sobie pytanie, czy istnieją jakiekolwiek wyzwania, które mogą wpłynąć na Twoje codzienne cele. Na przykład, jeśli zostaniesz zaproszony na ostatnie spotkanie w porze lunchu? Co się stanie, jeśli Twoje dziecko poprosi Cię o grę w czasie, w którym zablokowałeś szkolenie? Co, jeśli wybierasz się na obchody urodzin przyjaciela? Dla każdego, co-jeśli, przygotuj plan, aby poradzić sobie z wyzwaniem, zachowując przy tym swoją kondycję i odżywianie. Oczywiście, jest mnóstwo niekontrolowanych rozrywek, ale ustalenie, jak radzić sobie z najczęstszymi wyzwaniami, pozwoli Ci poradzić sobie z wszystkim, co dzieje się w ciągu dnia.

3. Dziel się dziennym wysiłkiem

Nie ma wątpliwości, że śledzenie twojego odżywiania i sprawności poprawia twoje szanse na osiągnięcie twoich celów. Ale polecam też prowadzenie dzienniczka, w którym każdego dnia odpowiadasz na następujące pytanie: Czy starałem się o każdy wysiłek, aby osiągnąć moje cele dzisiaj? Jeśli twoja odpowiedź brzmi: tak, świetnie! Jeśli twoja odpowiedź brzmi „nie”, zapisz jedną rzecz, którą możesz zrobić jutro, aby być lepszym niż dzisiaj.

Gdy zastosujesz się do tych trzech wskazówek, poziom zaangażowania w fitness i żywienie spadnie w górę, dając Ci najlepszy strzał w osiąganie celów i odczuwanie ostatecznej satysfakcji. Jeszcze lepiej, gdy te trzy wskazówki staną się częścią codziennego rytuału, nie tylko osiągniesz swoje cele, ale uzyskasz rezultaty, które przetrwają!
Jakie są twoje wskazówki i wskazówki, aby pozostać zaangażowanym w osiąganie swoich celów?

Dodaj komentarz