5 powodów, dla których nie wypadasz (i 5 łatwych napraw)

Jesteś zmęczony. Jesteś zajęty. Oglądasz dzieci. Jesteś w drodze i nie znasz okolicy. Słyszymy cię i wiemy, co myślisz: pominięcie jednego treningu nie może zranić, prawda? Niestety, może: Brakujące nawet jeden trening może zainicjować spiralę w dół, zwiększając prawdopodobieństwo, że pominiesz inną o 61 procent, według brytyjskich naukowców.

A więc, co jest skutecznym, czasochłonnym, współczesnym wojownikiem drogi, takim jak ty? Ćwicz mimo to. Nawet jeśli opuściłeś cały miesiąc (lub dwa) treningów, możesz odzyskać większość tego, co straciłeś w ciągu zaledwie 6 tygodni, wynika z badań szwedzkich naukowców. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby rozwiązać pięć najbardziej typowych wymówek i przywrócić trening.

Przepraszam: jesteś zbyt zmęczony na koniec dnia

Poprawka: po pierwsze, pop upuść po południu. Zamień swój bogaty w węglowodany, energetyzujący baton musli lub przekąskę jogurtową, aby uzyskać energetyczny wstrząs proteinowy lub garść orzechów lub nasion sezamu. Następnie zdobądź wsparcie społeczne. „Znajdź zabawną, motywującą grupową klasę fitness lub partnera treningowego o tych samych właściwościach” – mówi Rachel Vaziralli, M.S., trenerka w Equinox Fitness w Nowym Jorku. Naukowcy zgadzają się: ćwiczenie z nowym partnerem treningowym może sprawić, że będzie łatwiej trzymać harmonogram ćwiczeń, jak wynika z ostatnich badań przeprowadzonych przez szwajcarskich naukowców.

Przepraszam: nie masz czasu na wypracowanie. zawsze

Poprawka: Kto powiedział, że twój trening musi trwać godzinę, a nawet 30 minut? Mniej niż 10 minut treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT) przeprowadzonego podczas treningu trwającego krócej niż 30 minut może poprawić wydolność aerobową i tolerancję wysiłku (tj. Wytrzymałość) w ciągu zaledwie kilku tygodni, wynika z ostatnich badań przeprowadzonych na Uniwersytecie McMaster. A teraz wyobraź sobie, jak sprawnie się czujesz, jeśli każda minuta treningu kręci się wokół HIIT? Przestań się zastanawiać i zacznij czerpać korzyści, rejestrując się w Beachbody On Demand.

Przepraszam: trening wydaje się zbyt trudny

Poprawka: teraz jest czas na słuchanie twojego ciała. Po treningu powinieneś czuć się pobudzony, a nie pokonany. „Kiedy naciskasz, a nie jesteś na to gotowy, kończysz wykonywanie nieprawidłowych ćwiczeń, czyniąc je mniej skutecznymi i zwiększając ryzyko kontuzji” – mówi Vaziralli. Odzyskaj trudność z bieżącego treningu, obniżając wagę, zmniejszając liczbę powtórzeń lub zwiększając resztę między seriami. Wiele ćwiczeń można również modyfikować (np. Podnosić ręce na pudle podczas pompowania lub wykonywać ćwierć przysiadu zamiast pełnego przysiadu), pozwalając na pracę tych samych mięśni bez uszczerbku dla formy.

Przepraszam: Nie znasz okolicy

Poprawka: jeśli jesteś w drodze w obcym mieście i chcesz wyrwać się z siłowni, sprawdź, czy Twój hotel posiada własnego konsjerża. Na przykład hotele Westin nie tylko będą Cię wiązały ze strojami treningowymi i świeżą parą butów do biegania za jedyne 5 USD, ale także będą Cię interesować. Raczej udać się na własną rękę? Przeszukuj mapy i mapy TrackMeRun, RunKeeper i USA pod kątem lokalnych, ocenianych przez użytkownika tras biegowych.

Przepraszam: nie możesz ćwiczyć i oglądać swoich dzieci w tym samym czasie

Poprawka: Jeśli twoje dzieci są wystarczająco młode, aby wymagały stałego nadzoru (i masz wspierającego małżonka), najprawdopodobniej będziesz musiał przejść na treningi AM, podczas gdy maluchy będą spać. „W ciągu pierwszych kilku dni będzie to grindowanie, ale gdy się dostosujesz, twoje ciało będzie gotowe do treningów porannych” – mówi Dr. John Rusin, DPT, CSCS, właściciel John Rusin Fitness Systems i ojciec dwójki małych dzieci . Starsze dzieci mogą pozwolić ci wyrzeźbić trochę czasu w innym pokoju, ale nadal będziesz musiał być w domu. Właśnie tam usługi streamingowe (takie jak Beachbody On Demand) mogą być ratunkiem dla życia.

Dodaj komentarz