9 powodów, dla których praca w domu jest lepsza niż siłownia

Jeśli ćwiczysz w domu, myśl o zaatakowanych przez drobniaki maszynach eliptycznych i lodowatych zimowych drogach na siłownię, sprawi, że twój salon będzie o wiele lepszy. Oto dziewięć powodów, dla których Twoja domowa siłownia jest tam, gdzie jest i dlaczego zawsze lepiej jest ćwiczyć w domu.

9 powodów, dla których treningi w domu są najlepsze
1. Nigdy nie musisz zmierzyć się z zimnem

Wszystko ciepłe i przytulne w twoim domu? Dobrze, że twoja siłownia znajduje się 10 stóp przed tobą.
Winter Wonderland Stay Inside

2. Harmonogramy w siłowniach nie dyktuj rutyny

Siłownia jest zamknięta z powodu burzy śnieżnej? Shaun T wciąż czeka na ciebie w twoim salonie, krzycząc: „GOOOO!” Niezależnie od tego, czy robisz INSANITY, Shaun Week, czy FOCUS: T25, nie będziesz musiał przegapić szansy na „głębsze kopanie”.
Możesz to zrobić Shaun T

3. Nie musisz się troszczyć, jak wyglądasz

Rockowe legginsy w groszki z pasiastym biustonoszem sportowym? Nie mylisz włosów? Czy to ma znaczenie? Nie. (Chyba, że ​​masz zamiar zrobić sobie później selfie na Instagramie … to możesz chcieć zrobić test booger.) Nie ma znaczenia, co nosisz do treningu w domu, ale wiesz, że dobrze wyglądasz w jakimś uroczym ataku.
Nie ma znaczenia, jak wyglądasz, kiedy ćwiczysz

4. Zarazki są twoje

Z sezonem grypowym na pełnych obrotach, to absolutne błogosławieństwo, że nie musisz się martwić, czy super spocony facet w zbiorniku z bro przetarł bieżnię. Zamiast tego, kiedy ćwiczysz w domu, możesz pływać we własnym ciele i oczyszczać się z serc, gdy skończysz.
ćwiczyć w domu

5. Wyniki i regeneracja są tak odległe, jak kuchnia

Nie ma nic gorszego niż po zakończeniu intensywnego treningu i odczekać godzinę lub dłużej, aby obniżyć swoje ulubione paliwo po treningu. Na szczęście dla ciebie, twoje odzyskiwanie wstrząsów to tylko skok, krok i pomiń. Najtrudniejszą rzeczą, jaką musisz teraz zrobić, jest wybór między czekoladą a pomarańczą …
Wyniki i powrót do zdrowia są tak duże, jak w kuchni.

6. Stwórz wszelkie dziwne chuligany lub twarze, które chcesz

Martwisz się hałasami, które robisz, gdy przekraczasz granicę? Nie przejmuj się! Śmiało, wydaj triumfalny okrzyk za każdym razem, gdy skończysz nadzbiór, gdy będziesz ćwiczył w domu. Wiesz, że Bestia Sagi Kalev nie zatrzymuje się, więc dlaczego miałbyś to robić?
Stwórz tyle twarzy, ile chcesz, kiedy ćwiczysz

7. Możesz dosłownie rzucać się z łóżka i grać push

Nie ma lepszego uczucia niż wstanie z łóżka i rozpoczęcie treningu pięć minut po tym, jak twój Energize się wyrwał.

8. Twój osobisty trener staje się twoim nowym najlepszym przyjacielem

Ilekroć Tony Horton każe ci „przynieść to”, Shaun T każe ci „Dig Deeper”, albo Sagi Kalev powie ci, żebyś „Beast UP!” Z całą pewnością robisz. Trenerzy zawsze mówią właściwe rzeczy, aby zmusić cię do mocniejszego forsowania. Jak możesz powiedzieć Jesieni Calabrese „nie”, gdy przypomina ci, że „Możesz zrobić wszystko przez 60 sekund!”?
P90X Back Flys

9. Kiedy skończysz, możesz rozpaść się na podłodze i złapać oddech.

Niezależnie od tego, czy spędzasz 25 minut, 30 minut, czy godzinę w domu, kiedy się skończysz, rozkręcisz się w całej okazałości, nie musisz się martwić, czy podłoga jest gruba, czy może nadepnąć na ciebie.

Więc … Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć pracę w domu?

Czyż nie brzmi o wiele lepiej robić swoje treningi w domu, zamiast walczyć z masami w zatłoczonej, zarażonej zarazkami siłowni? Tak myśleliśmy. Dlatego właśnie dzięki Beachbody On Demand łatwiej niż kiedykolwiek wypracowaliśmy komfort w Twoim domu. Zamiast przesiewać mnóstwo płyt DVD, umieszczamy wszystkie twoje ulubione treningi Beachbody w jednym miejscu, pozwalając Ci przesyłać je strumieniowo na telefon, tablet, komputer lub telewizor. Zapoznaj się z pełnym przewodnikiem do Beachbody On Demand, aby dowiedzieć się wszystkiego o cenach, o tym, co zawiera roczne członkostwo, i jak wybrać najlepszy program, który pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele.

Dodaj komentarz