9 wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele fitness

Jest styczeń! Czas odkurzyć te trampki i zanurzyć się w rutynę fitnessu, aby pozbyć się tych kilogramów i osiągnąć cel.

Niezależnie od tego, czy robisz to po raz pierwszy (lub po raz pierwszy od dłuższego czasu), czy po prostu skupiasz się na swoich staraniach w Nowy Rok, oto kilka z moich ulubionych wskazówek, o których należy pamiętać, gdy zaczynasz. Te wskazówki pomogą ci się z tym uporać, gdy osiągniesz swoje cele fitness, nawet jeśli czujesz się zrzędliwy, zmęczony, sfrustrowany lub głodny.
Wykonaj: Zrób swoje wcześniejsze zdjęcia.

Nie: Przerażaj tym, co widzisz.

Nikt nie lubi swoich zdjęć lub pomiarów z pierwszego dnia. Ale przechwytując wszystkie podstawowe informacje (ile ważysz, jak duża jest twoja talia, jak wyglądasz jak bez koszuli lub w bikini), stworzysz miejsce wyjściowe. Następnie, po ponownym usunięciu wszystkich tych informacji (zazwyczaj zalecamy ich stosowanie co 30 dni, chyba że robisz Naprawę 21-dniową), zobaczysz, ile zmieniłeś. „Nie mogę ci powiedzieć, ile razy jeden z naszych Success Stories powiedział mi, że ich” przed „zdjęcie na lodówce uratowało je w pewnym momencie po drodze”, mówi Steve Edwards, wiceprezes Beachbody’s Fitness & Nutrition.
Zrób: Waż się sam raz w tygodniu.

Nie: Waż się codziennie.

Pełne ujawnienie – łamie tę zasadę. Ważę się każdego ranka zaraz po tym, jak się obudzę. Nie polecam tego, ale pomaga mi pozostać na dobrej drodze. Twoja waga może wahać się każdego dnia w zależności od ilości sodu zużywanej poprzedniego dnia, ile pocenia się podczas treningu, czy chodziłaś do łazienki, o której godzinie jest itd. Jeśli jesteś typem, który może zniechęcajcie się, widząc, że wasza waga wzrasta o funt lub dwa (lub więcej) w ciągu 24 godzin, wtedy zalecam ważyć mniej więcej tyle samo w każdym tygodniu. Zapewni to lepsze ogólne wyczucie trendu, jaki przybierze Twoja waga. Pamiętaj, że możesz zyskać kilka funtów w ciągu pierwszych kilku tygodni od rozpoczęcia programu. Wyjaśniamy, dlaczego – i kiedy powinieneś zobaczyć spadek liczby – tutaj.
Zrób: Jedz dla ciała, które chcesz – nie tego, które masz.

Nie: Wytnij wszystkie ulubione potrawy.

Jeśli naprawdę chcesz być nieszczęśliwy i ustawić się na porażkę, wyciąć wszystko, co chcesz jeść. Jeśli Twoja dieta jest naprawdę zła, wiele rzeczy, które lubisz, może się skończyć. Soda, smażone jedzenie, super słodkie napoje kawowe … Pomyśl o tej nowej podróży jako o obozie startowym. Trenujesz dla ciała, które zawsze chciałeś. Więc karm go tym pokarmem, którego potrzebuje. Chude białka, złożone węglowodany i mnóstwo warzyw w składniki odżywcze. Na tym blogu mamy mnóstwo zdrowych przepisów, które pasują do Twojego nowego stylu życia. Mamy nawet zdrowszą wersję niektórych ulubionych potraw, w tym pizzy, frytek i hamburgerów. Pomyśl o swojej diecie jako o podziale 80/20. 80% czasu, jeść „czyste”. Pozostałe 20% czasu, nie stresuj się o tym. Jeśli naprawdę chcesz tego piwa lub tego ciasteczka, miej to. Jedno ciastko lub jedno piwo, nie będzie twoim upadkiem. Oto łatwy do naśladowania artykuł na temat tego, jak zmienić dietę na 8 tygodni, w tym posiłki do cheatowania.
Wykonaj: Zaplanuj posiłki i zorganizuj swoją kuchnię.

Nie:

Zaczekaj do dnia, w którym to rozwiążesz.

Planując posiłki, jak jeden z naszych ambasadorów mediów społecznościowych, Amanda Meixner (@meowmeix) robi co tydzień, dzięki czemu łatwiej jeść zdrowiej, ponieważ nie musisz codziennie o tym myśleć. Po prostu złap swoje śniadanie i / lub lunch i idź. W każdy poniedziałek zaczniemy zamieszczać jej zdjęcia z planu posiłków, aby Cię zainspirować.
Zrób: Przepchnij bolesność.

Nie: Pchnij się do miejsca urazu.

Kiedy zaczynam nowy program fitness, zakładam, że przez pierwsze dwa tygodnie będę bolał. Nawet jeśli bolesność nie trwa tak długo, pomaga mojemu umysłowi dotrzeć do właściwej strefy. „Bolesność to prawo do przejścia, ale nadal trudno jest sobie z nim poradzić” – mówi Edwards. „Nie idź o 100% w pierwszym dniu i zwiększaj tempo każdego dnia w zależności od tego, jak się czujesz. Jeśli poczujesz ból, wycofaj się, ale nie przestawaj. Robienie treningu o 50% jest o wiele lepsze niż nic. Pomoże to również szybciej zmniejszyć ból. „Oto kilka wskazówek, jak unikać bolesności.

Zrób: Na początku spodziewaj się być trochę głodny i zrzędliwy.

Nie: wracaj do starych złych nawyków.

Bez względu na to, jakie zmiany wprowadzasz – czy to nowa rutyna fitness, czy ruch na trasach międzynarodowych – z pewnością będą nasilały się bóle. Zmiana jest niewygodna. Przygotuj się na odrobinę niesmaku – możesz być głodny, możesz czuć się obolały, możesz być trochę zrzędliwy w odpowiedzi – i jest bardziej prawdopodobne, że łatwiej będzie ci przejść do nowego stylu życia. „Ból i głód idą w parze” – mówi Edwards. „Kiedy czujesz ból, jesteś zepsuty, a to pobudza głód do naprawy twojego ciała. Zejdą razem. Aby przyspieszyć, rozważ docelowe żywienie lub suplementację. Właściwe jedzenie i odpowiedni czas zminimalizują Twoje pragnienie jedzenia. ”
Wykonaj: Obserwuj kalendarz ćwiczeń.

Nie: Nie czekaj do poniedziałku, aby zacząć od nowa, jeśli nie zauważysz treningu.

Jeśli przeoczyłeś trening z powodu choroby lub podróży lub po prostu nie chciałeś tego robić, nie martw się. Po prostu wróć do tego. Nie wiesz, gdzie odebrać kopię zapasową? Ten artykuł powie Ci.
Do: Wracaj do programu, jeśli spadniesz.

Nie: Nie pobijaj się, nie przejmuj się, lub poczekaj do następnego dnia / tygodnia / miesiąca, aby zacząć od nowa.

Nikt nie jest perfekcyjny. Nie ja, nie ty, a nie nasi trenerzy. Czasami każdy ma niezdrowy posiłek lub rezygnuje z treningu. Nie pozwól, aby zdefiniować dzień, tydzień lub miesiąc. Po prostu wracaj na właściwe tory. Jesteś w podróży i po drodze, będzie kilka błędów. Jeśli wybierzesz się z powrotem i będziesz kontynuował, dostaniesz się tam.
Wykonuj: dziel się tym, co robisz, i znajduj ludzi, którzy będą cię rozliczać.

Nie: słuchajcie nienawidzących.

Jeśli udostępnisz to, co robisz z osobami w pobliżu, istnieje większe prawdopodobieństwo, że odniesiesz sukces, ponieważ tworzysz system pomocy społecznej, za który odpowiadasz. Mogą być ludzie, którzy szukają drogi, ale zignorujcie ich. Mają swoje powody, aby to robić (zwykle przyczyny wynikają z zazdrości lub strachu), więc bądź pozytywny i skontaktuj się z systemem wsparcia, gdy potrzebujesz pomocy. Jesteśmy tu dla Ciebie, więc nie wahaj się sięgnąć!
Oto, gdzie uzyskać jeszcze więcej wsparcia w osiąganiu swoich celów fitness.

Dodaj komentarz