Muzyka motywująca: Play Piosenka pop. Jericho McMatthewsa „Pumped Up Pop”

Jericho McMatthews wie lepiej niż ktokolwiek inny, że gdy kopiesz i bijesz się do swoich celów fitness, będziesz potrzebował dobrej ścieżki dźwiękowej.

Trener Beachbody Super Trainer, McMatthews, współtworzył nowy program fitness Moodle DE Force z Beachbody wraz z jej przyjacielem Joelem Freemanem. Aby zachować motywację, stworzyła osobistą ścieżkę dźwiękową, którą uprzejmie dzieli z publicznością, ilekroć razem z Freemanem odbywają wspólne treningi.

McMatthews, która ma wykształcenie w dziedzinie psychologii i wychowania fizycznego oraz kinezjologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara, stworzył playlistę, która łączy silne artystki-kobiety z „trudniejszymi” dżemami, które pomagają jej w podnoszeniu ciężarów i intensywnych ruchach, a także niektórych ” paskudny hip-hop „, kiedy musi sprowadzić bicie serca o krok lub dwa.

„Muzyka jest dla mnie wszystkim” – mówi. „Byłoby mi bardzo ciężko pracować bez niesamowitej muzyki. Myślę, że to tylko napędza całe doświadczenie, a po prostu sprawia, że ​​trening mija. To stawia mnie w strefie, która sprawia, że ​​zapominam o wszystkim innym. ”

Słuchaj pełnej listy odtwarzania Spotify poniżej i śledź Beachbody On Demand na Spotify, aby uzyskać więcej doskonałych list odtwarzania do sparowania z dowolnym rodzajem treningu.

Muzyka motywująca: Play Piosenka pop. Jericho McMatthewsa „Pumped Up Pop”
Jericho McMatthews „Pumped Up Pop Workout Playlist

„Średniowieczna wojna”

Artysta: Grimes

Album: Suicide Squad: The Album

„Mogłem wykonać dowolne ćwiczenie cardio lub ciężarki [tej piosenki]. Joel i ja uwielbiamy robić sesje w siłowni bokserskiej, a będziemy grać naprawdę głośną, naprawdę agresywną muzykę, jak na przykład [ta] piosenka. ”

„Praca w domu”

Artysta: Jax Jones z Mike’em Dunnem, MNEK

Album: House Work

„[Ta piosenka] brzmi trochę bardziej beztrosko. Lubię to jako rozgrzewkę, coś mniej agresywnego, średnio-do szybkiego, by podnieść moje tętno i poruszać się. ”

„Skacz” i „Wyjdź z wybiegu”

Artysta: Rihanna

Album: Unapologetic

„Kocham Rihannę. Jest prawdopodobnie moim ulubionym artystą. Ma naprawdę fajną atmosferę jako kobieta, ogólnie silna i niezależna … Ona jest po prostu naprawdę surowa. Odkłada swoje uczucia i naprawdę szanuję jej uczciwość w jej muzyce. Dla mnie bardzo często identyfikuję się z silnymi kobietami, a duża część muzyki, którą wybieram, jest [tworzona przez] silne kobiety. ”

„Ladi Dadi” (Tommy Trash Remix)

Artysta: Steve Aoki z Wynter Gordon

Album: Wonderland (Remiksed)

„To jest taka dobra piosenka! Moje dwa ulubione sposoby treningu to boks i taniec, i to jest jedna z moich choreografii do tańców. To naprawdę mnie pompuje. ”

„Born to Rage” (wersja USA)

Artysta: Dada Life

Album: Born to Rage (Remixes)

„To piosenka, która naprawdę mnie motywuje i po prostu wciąga więcej wysiłku i intensywności w moje treningi. Jeśli umierasz, a ja wkładam taką piosenkę, kiedy pracuję naprawdę ciężko, to sprawia, że ​​pracuję jeszcze ciężej. ”

„To jest to, do czego przyszedłeś”

Artysta: Calvin Harris z udziałem Rihanny

Album: This Is What You came

„[Ta piosenka] jest trochę bardziej zimna. Ma wiele świetnych crescendo, wzlotów i upadków. Właściwie to ja i Joel przygotowaliśmy choreografię do tej piosenki na nasze treningi na żywo. Ma naprawdę dobry przepływ. Nie jest zbyt intensywny; To dużo różni się od „Ladi Dadi” i „Born To Rage”. Jest energetyczne, ma radosny, fajny klimat i lubię teksty, kiedy Rihanna wchodzi i zaczyna śpiewać. ”

„Jak głęboka jest twoja miłość”

Artysta: Calvin Harris gościnnie Disciples

Album: How Deep Is Your Love

„Uwielbiam Calvina Harrisa. Zrobił kilka niesamowitych miksów, zwykle z Rihanną, ale także z innymi artystami. Jest jednym z moich ulubionych. To jest stały rytm i sposób, w jaki on podtrzymuje muzykę przy pomocy wzlotów, upadków i przejść. Jest tak dużo kontrastu, że możesz naprawdę dobrze się bawić. ”

„Najwspanialszy”

Artysta: Sia gościnnie Kendrick Lamar

Album: To działa

„To trochę nowsza rzecz. To zabawny, nowy jam. ”

„Ramię w ramię”

Artysta: Ariana Grande z Nicki Minaj

Album: Dangerous Woman

„Myślę, że utwór taki jak ten jest naprawdę dobrą piosenką do odzyskiwania po prostu za wykonanie jakiejś podstawowej pracy. Jeśli po prostu zrobiłem coś szalonego i jestem gotów to znieść, pomijam utwór do czegoś bardziej mrożącego; jest trochę bardziej taneczny, z klimatem reggae. Nicki Minaj jest głupia, a Ariana ma piękny głos, więc na tym torze jest dużo mocy.

„Nie pozwól mi w dół”

Artysta: The Chainsmokers featuring Daya

Album: Collage

„Uwielbiam tę piosenkę; Tak naprawdę przygotowywałem do tego choreografię treningu o wpływie jogi. Jest bardzo piękny i bardzo taneczny. Chciałabym zatańczyć z nią lub zrobić coś dla jogi lub pilates. ”

„Nigdy cię nie zapomnę”

Artysta: Zara Larsson z udziałem MNEK

Album: Never Forget You

„Ten ma więcej kropli. Lubię tańczyć do tych [ostatnich] dwóch back-to-back. ”

„Starboy”

Artysta: Weekend z udziałem Daft Punk

Album: Starboy

„Mam tu kilka ulubionych utworów, takich jak moje piosenki z Rihanny, ale pojawiają się nowe utwory takie jak” Starboy „. Staram się włączać niektóre z moich ulubionych utworów, te, które znam. Wyciągnij mnie z funku, jeśli potrzebuję więcej energii i intensywności, aby ćwiczyć, i nowych rzeczy, aby mnie zainspirować i zmotywować. To różnorodność. ”

„Moja droga”

Artysta: Calvin Harris

Album: My Way

„To byłoby dobre na czas odnowienia lub rozgrzewkę”.

„Łał”

Artysta: Beck

Album: Wow

„Mam to jako fajne, albo mogę wykonać swoją podstawową pracę. Potrzebuję czegoś odrobinę wolniejszego, chłodniejszego, trochę bardziej zimnego, by pomóc mi oderwać mi bicie serca i wydostać się z intensywności twardego, uderzającego, głośnego basu. ”

„Dancing On My Own”

Artysta: Robyn

Album: Body Talk Pt. 1

„Zwykle dla mnie chodzi o beat, dźwięk i jazdę, a mniej o teksty. Ale są pewne utwory, które naprawdę wykorzystuję w tekstach. Nie mam wielu albumów [Robyn], ale ona ma wiele singli, które lubię. To fajny utwór, który uwielbiam tańczyć. Znowu nosi tak silną kobiecą atmosferę „.

„Alors On Danse”

Artysta: Stromae z Kanye West i Gilbere Forte

Album: Cheese

„To także fajny utwór taneczny.”

„Sławny”

Artysta: Kanye West

Album: The Life of Pablo

„Wszystkie światła” i „Moc”

Artysta: Kanye West

Album: My Beautiful Dark Twisted Fantasy

„[Kanye] ma dobre uderzenia. „All of the Lights” będzie świetnym utworem do tańca lub czegoś wolniejszego, jak praca podstawowa lub ochłodzenie. „Moc”, to koniec, kiedy jest naprawdę ciężko i potrzebujesz ciężkich rzeczy, żeby cię przedrzeć.

Dodaj komentarz