Najważniejsze inicjatywy polityczne mające na celu pobudzenie aktywności fizycznej

To o tej porze roku – kiedy siłownie, szlaki, studia i baseny są wypełnione po brzegi „rozwiązaniami”. Dowolna liczba źródeł wymienia „Ćwicz więcej” (o pewnej wariacji) jako jedno z trzech najlepszych noworocznych rezolucji dla każdego roku i 2018 nie jest inaczej!

Badania mówią nam także, że zdecydowana większość takich „decydentów” szybko traci zdolność rozwiązywania problemów – w rzeczywistości raport „Wiadomości i świat” stwierdza, że ​​80% rezolucji nie powiedzie się przed drugim tygodniem lutego. Łatwo jest zrobić rozwiązanie, aby poruszać się więcej, uzyskać formę lub prowadzić zdrowszy tryb życia. Ale o wiele trudniej jest go trzymać. Osobiste postanowienie jest z pewnością częścią przywiązania do biegu, ale istnieje kilka rodzajów inicjatyw politycznych, które mogą zachęcić ludzi do zostania (i pozostania!) Aktywnym.

Zasady obowiązują na różnych poziomach, w tym federalnym, stanowym i lokalnym; a także dzieje się w miejscu pracy. Zmiany w polityce koncentrujące się na aktywności fizycznej mogą uczynić ją bardziej dostępną, bardziej przystępną, zabawniejszą, a nawet bezpieczniejszą. Takie zmiany mogą pomóc zmniejszyć lub nawet wyeliminować pewne przeszkody w aktywności fizycznej. Oto cztery przykłady zasad, które mogą pomóc w przeprowadzce w 2018 r .:
Federalny

Najbardziej obiecującym aktem prawnym dotyczącym aktywności fizycznej w Kongresie jest Ustawa o inwestycjach w zdrowie osobiste (PHIT-S. 487 / H.R.1267). PHIT umożliwiłoby korzystanie z rachunków oszczędnościowych i elastycznych rachunków wydatków dla większości form aktywności fizycznej. Projekt zyskał obiecującą dynamikę, a ponad 100 członków Izby Reprezentantów i Senatu demonstrowało swoje poparcie poprzez „podpisanie się” jako współsponsorodawcy. Adwokaci są optymistami, że dalsze działania mogą zostać podjęte na rachunku w nadchodzących miesiącach. Ważne jest, aby członkowie wiedzieli o tym, czego chcą ich wyborcy, i możesz pomóc, klikając tutaj, aby poinformować swojego Przedstawiciela i senatorów, że popierasz projekt ustawy i prosisz go o współsponsorowanie go.
Stan

Przepisy dotyczące aktywności fizycznej na poziomie krajowym pochodzą z różnych perspektyw, ale często koncentrują się na mobilizowaniu młodzieży. Recess zniknęło z wielu systemów szkolnych w całym kraju, ale decydenci państwowi mają prawo do korzystania z prawa, aby wymagać przerwy we wszystkich szkołach publicznych. Wiele badań wykazało daleko idące korzyści z przerwania. Przykładem takiej polityki jest obecnie trwający rachunek w Delaware (DE H 10), który wymagałby, aby wszystkie dzieci uczęszczające do szkół publicznych K-8 miały 2, 10-minutowe przerwy w ciągu dnia.
Lokalny

Istnieje wiele sposobów, w jakie lokalni decydenci mogą przyczynić się do rozwoju społeczności. Różnią się one od tego, czy społeczności mogą poruszać się pieszo, budując chodniki i brukowane szlaki do chodzenia i tarzania się; tworzenie ścieżek rowerowych; instalowanie odpowiedniego oświetlenia; zapewniające dużo przestrzeni parkowej; oraz zapewnienie, że istnieją niedrogie i dostępne udogodnienia, takie jak boiska sportowe i baseny.

Jedno z wysoce skutecznych działań, jakie mogą podjąć lokalni decydenci, może mieć olbrzymi wpływ na branżę fitness: rozwój sprawiedliwej polityki wspólnego użytkowania dla profesjonalnie prowadzonej aktywności fizycznej. Zasady te otwierają szkoły, parki i inne obiekty wysoko wykwalifikowanym specjalistom, którzy mogą oferować usługi, począwszy od treningu osobistego i małego grupowego, a skończywszy na grupowych ćwiczeniach. Miasta w całym kraju wprowadziły taką politykę, często współpracując z lokalnymi specjalistami od ćwiczeń, aby opracować politykę i zapewnić, że są one sprawiedliwe dla wszystkich.

Santa Monica, Kalifornia zdobyła międzynarodowe wiadomości kilka lat temu, kiedy początkowo opracowywali swoją politykę. Kontynuowali ocenę i doskonalenie polityki w celu uzyskania jak najlepszych wyników. Na przykład w celu rewitalizacji lokalnego parku, miasto niedawno zniosło roczną opłatę za zezwolenie w 2018 r. Dla profesjonalistów, którzy chcą oferować usługi w konkretnym parku w ramach przekształcenia i aktywacji tej konkretnej przestrzeni.

ACE opracowało zestaw wytycznych dotyczących najlepszych praktyk dla opracowywania takich polityk, a także kilku innych cennych materiałów źródłowych. Możesz je znaleźć tutaj. Nasz zespół rzeczników jest dostępny, aby pomóc, jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Twoim miastem w celu opracowania wspólnego wykorzystania dla profesjonalnie prowadzonej polityki aktywności fizycznej.
Miejsce pracy

Istnieje wiele zasad, które można wdrożyć w miejscu pracy, aby zachęcić pracowników do większej aktywności w ciągu dnia. Jedną z najprostszych, ale skutecznych (i darmowych!) Polityk jest promowanie chodzenia na spotkania jako realnej alternatywy dla spotkań sit-down. Korzyści wykraczają poza podejmowanie kolejnych kroków. Mogą również ułatwić głębszy i bardziej znaczący poziom rozmowy, a czasem mogą być idealnym miejscem do rozwiązywania trudnych dyskusji. ACE opracowało zestaw narzędzi do chodzenia, który oferuje cenne zasoby, które można wykorzystać w polityce chodzenia w miejscu pracy. Można go znaleźć na stronie acefitness.org/walkthisway.

Kolejną kwestią jest dodanie przerwy na dzień. Zgadza się – polityka wnęki! Raz lub dwa razy w tygodniu wybierz 10-15-minutowy okres poświęcony na umożliwienie pracownikom zrobienia przerwy w ruchu. Może to być ustrukturyzowane lub nieustrukturyzowane (ktoś prowadzący rozciąga się, ludzie przechadzający się, ping pong, błyskawiczny taniec itp.), O ile poruszają się poszczególne osoby. Może to zwiększyć morale pracowników i zbudować kulturę współpracy, a także pozwolić pracownikom na interakcję na innym poziomie.

Dodaj komentarz