Posłuchaj listy odtwarzania treningu wysiłkowego Tony’ego Hortona Cardio

Czasami, jeśli masz szczęście, fandom i fitness mogą iść w parze. Na długo przed tym, jak Tony Horton stworzył serię P90X, pomagał muzykom takim jak Usher, Bruce Springsteen i Annie Lennox w przygotowaniu do scenografii.

„To było naprawdę fajne doświadczenie edukacyjne dla mnie”, mówi, dodając, że nigdy nie dostał gwiazdki. „Nie traktuję Bruce’a Springsteena ani trenera Beachbody inaczej. Staram się być tak zachęcający, jak to tylko możliwe, i zawsze sprawdzam formę i upewniam się, że podsuwam im odpowiednie sygnały, aby maksymalnie wykorzystać trening. ”

Tony nadal jest wielkim fanem muzyki, aktywnie poszukującym nowej muzyki dzięki rekomendacjom przyjaciół i użyciu Shazama do identyfikacji utworów, które przykuwają jego uwagę. Te odkrycia nieuchronnie trafiają na jego listy odtwarzania ćwiczeń. W dniach, kiedy koncentruje się na treningach siłowych i wytrzymałościowych, „czasami po prostu gram playlistę Policji lub rockowy kanał Pandory z lat 80.” – mówi. „Ale kiedy robię cardio, to musi kręcić.

„Ciągle się ruszasz, jeśli chcesz, żeby był to trening cardio, więc muzyka musi być taka sama” – kontynuuje. „Bicie utworu pozwoli ci na więcej rewolucji na rowerze lub biegnij szybciej na bieżni. Jeśli wykonujesz jedno z moich ćwiczeń, istnieje tendencja do szybszego poruszania się w oparciu o rytm piosenki. Nie dostaniecie tego z balladami Barbra Streisand.

Dla swojej playlisty Beachbody Super Trainer Tony stworzył program współczesnych hitów alternatywnych, które łączą wielkie gitary z beatami, które utrzymują cię na nogach. Wrzucił też garstkę klasyków punkowych, które kojarzą się z jego korzeniami. Poniżej przechodzi przez wybrane przez nas ćwiczenia kardio.

Słuchaj pełnej listy odtwarzania Spotify poniżej i śledź Beachbody On Demand na Spotify, aby uzyskać więcej doskonałych list odtwarzania do sparowania z dowolnym rodzajem treningu.

Posłuchaj listy odtwarzania treningu High Energy Cardio Tony’ego Hortona
Muzyka motywacyjna: Playlista Cardio Tony’ego Hortona

„W tej konkretnej liście odtwarzania utwory te nie muszą być zgodne z żadną serią ruchów. Istnieje pewna cecha, którą wszyscy mają, która działa dobrze w niemal każdym szybkim treningu, takim jak boks, rutyna 22-minutowego korpusu twardego lub triometr w P90X3. ”

-Tony
„Born 2 Run”

Artysta: 7Lions

Album: Born 2 Run

„Powiedz mi, że nie sprawi, że będziesz chciał się tam dostać. To, co podoba mi się w tej piosence, zaczyna się naprawdę nisko, a potem przychodzi beat. Więc wkładasz słuchawki, zaczynacie bieg i jesteście powolni, a potem może kilka sekund w was zacznie zbierać prędkość . ”
„Radioaktywny”

Artysta: Imagine Dragons

Album: Nocne wizje

„Ta piosenka również zaczyna się bardzo łagodnie, jakbyś nie myślała, że ​​to będzie to, czym będzie. Po prostu uwielbiam piosenkę, która się buduje. Nie tylko trafiasz w twarz zaraz po wyjęciu z pudełka, a potem [gdy rytm] przychodzi, po prostu chcesz odpędzić swój tyłek. ”
„Bodysnatchers”

Artysta: Radiohead

Album: In Rainbows

„Radiohead przypomina naukę picia alkoholu po raz pierwszy. Nikt nie lubi początkowo piwa, wina ani alkoholu; to wymaga czasu. Nie piję już więcej, ale Radiohead to po prostu taki zespół. Kiedy słyszę tę piosenkę, kiedy jestem w biegu, krew strzela mi z uszu, człowieku. Ta piosenka sprawia, że ​​chcę tylko kręcić. ”

„Pozdrów swoje rozwiązanie”

Artysta: The Raconteurs

Album: Consolers of the Lonely

„To jest The Raconteurs. Są naprawdę pochodną The White Stripes. Ta piosenka ma ten sam rodzaj rytmu. Wszystkie te piosenki mają to wspólne. ”
„Ta głowa, którą trzymam”

Wykonawca: Electric Guest

Album: Mondo

„Jest trochę lżejszy. To nie jest tak trudne, ale ma tego rodzaju podwójny beat, a to wciąż piosenka „wstań i idź”. To straszne. Zawsze gram z sekwencją tych piosenek. Ta szczególna sekwencja wydaje się działać, ale od czasu do czasu po prostu gram tę piosenkę losowo dla zabawy. ”
„Kill Your Heroes”

Artysta: Awolnation

Album: Megalityczna Symfonia

„Ten zespół, myślę, że są świetni. To dudniąco, jest trochę wolniej, ale sam rytm działa dla mnie. ”
„Złoty wiek”

Artysta: The Asteroids Galaxy Tour

Album: Fruit

„To piosenka, o której nikt nie wie. Wydaje mi się, że Shazam wydał to na naprawdę zabawnej, eklektycznej, głupiej reklamie Heinekena. Ma świetny beat, a są wzloty i upadki. ”
„Punkrocker”

Artysta: Teddybears gościnnie Iggy Pop

Album: Soft Machine

„To stara, stara piosenka. Przeszli pod radar dla wielu ludzi. Po prostu uwielbiam piosenkę „Narodziny, szkoła, praca, śmierć”. To jest jak: „Hej, to jest życie, człowieku. To te cztery rzeczy. Lepiej bądź zajęta i wykorzystaj to jak najlepiej. „Jest beat tuż po wyjęciu z pudełka. To po prostu zabójca. Będę pracował z grupą ludzi, a może dwóch będzie znało tę piosenkę, a kiedy nadejdzie refren, będą patrzeć na mnie jakbym nie wiedział. ”
„Optymistyczny”

Artysta: Radiohead

Album: Kid A

„Kiedy ta piosenka gra i jestem w biegu, automatycznie czuję emocje. Zaczynam się drzeć i nie wiem, co to jest. Jest w tym coś naprawdę potężnego. To prawie teatralne. Gdybym był reżyserem, byłaby to moja pierwsza piosenka w moim filmie; jakaś koleżanka jadąca autostradą na środku pustyni Mojave z kaktusem lub drzewami Joshua biegnącymi naprawdę szybko, z rękami na kierownicy.
„Ludzie”

Wykonawca: AWOLNATION

Album: Megalityczna Symfonia

„Mamy kolejną piosenkę Awol, która jest bardziej podobna do tej samej. To dla mnie kolejny hymn. [Aaron Bruno] ma świetny głos „.
„Seks w ogniu”

Wykonawca: Kings of Leon

Album: Tylko w nocy

„Jeśli nie możesz się do tego przenieść, to nie powinieneś się nigdy przenosić. Wspaniale jest w tym podwójny beat. Dlaczego nie robi tego więcej zespołów? Jest ich dwóch. W tym utworze są trzy różne linie basu. To genialne. ”
„Soul Wars”

Wykonawca: AWOLNATION

Album: Megalityczna Symfonia

„Ten beat idzie 100 mil na godzinę. To jak karabin maszynowy. To po prostu zbyt dobre. Przypomina mi wczesny punk. ”
„London Calling”

Wykonawca: The Clash

Album: London Calling

„Oczywiście, musisz mieć jedną piosenkę Clash lub zapomnieć, prawda? To jest moje pięć najlepszych piosenek wszechczasów. Po prostu chcę unieść moją pięść w powietrze. To jedna z największych rockowych piosenek. ”
„Słodkie usposobienie”

Artysta: The Temper Trap

Album: Warunki

„To kolejny rodzaj z jaśniejszej strony. Wszystko jest w porządku, wysokie, przestronne i fajne. Czujesz, że biegasz po księżycu, kiedy ta piosenka się pojawia. To jest piosenka, którą nawet bym zagrał w zajęciach jogi. Ma świetne, mocne uderzenie, ale nie przewraca cię przez głowę. Po prostu „po prostu zadzwońcie do Londynu”, musicie to trochę zmienić, prawda?
„Roll It Up”

Artysta: The Crystal Method

Album: Tweekend

„Ta rzecz jest prawie elektroniczna i spotyka się trochę z alternatywą. Przeskakuje z powrotem na listę odtwarzania. ”
„Przesłanie miłości”

Artysta: The Pretenders

Album: Pretenders II

„Kolejna z moich pięciu najlepszych piosenek. To jedna z tych piosenek, w których śpiewam każdy cholerny tekst. To po prostu super inspirujące. Dla mnie to naprawdę ważne. Przesłanie naprawdę mówi o znaczeniu miłości w ogóle. Ta linia sprawia, że ​​płaczę: „Kiedy miłość wchodzi do pokoju, wszyscy wstają” Żartujesz sobie ze mnie? „Powodem, dla którego jesteście tutaj jako mężczyzna i kobieta, jest kochać się nawzajem. Dbajcie o siebie nawzajem. „To po prostu zabija. Daj spokój. Będę spędzać wolny czas, ćwicząc, grając z grupą Tysiąclecia, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli tej piosenki i myślą, że jestem szalony. Nie wiem, dlaczego każdy, kto to słyszy, nie chce tylko założyć non-profit w tamtym czasie.
„To jest powód, dla którego walczymy”

Artysta: The Decemberists

Album: The King Is Dead

„Kolejna naprawdę świetna melodia. Wszystkie te utwory mają jedną wspólną cechę i to jest ich świetny beat dla rutynowych ćwiczeń kardiologicznych. Są to utwory o wysokiej energii i big beatach, ale wszystkie są bardzo różne. Jest alternatywny, alternatywny punk, elektroniczny i rock and rolla. Jest nawet mały pop. To jest świat, w którym żyję. To jest świat, w którym dorastałem. To właśnie mnie napędza. „

Dodaj komentarz