Zmiażdż swoje treningi z listą motywacyjną Joela Freemana

Możecie tego nie wiedzieć, patrząc na jego agresywną rockową listę odtwarzania, ale współtwórca CORE DE FORCE Joel Freeman został wychowany przez rodziców na stałej diecie Jacksona Browne’a, Steve’a Winwooda i Grateful Dead.

„Ten rodzaj skał zawsze był w mojej głowie”, mówi. „Wchodząc na studia w Texas Tech wkroczyłem w nowszy, hard rock.

„Mój współlokator też był wielkim rockiem. Po prostu chodziliśmy na wszystkie te koncerty, które rozwijały się „, mówi. „Potem przenieśliśmy się do Olympii w Waszyngtonie, tuż poza Seattle, więc tam idziesz; to był świat grunge-rocka. ”

Freeman nosił wiele czapek w świecie fitness, odkąd w wieku 19 lat zaczął korzystać z siłowni. Pracował dla Departamentu Zdrowia w stanie Waszyngton, jako dyrektor marketingu w Los Angeles w Golds Gym, i posiada certyfikaty Elite Personal Trainer w American Fitness Association of America (AFAA) i American Council on Exercise (ACE).

Dołączył do grona Superbohaterów Beachbody, wydając CORE DE FORCE, mieszany program sztuk walki, który opracował wraz z przyjacielem Jericho McMatthews. Ale choć jego kariera doprowadziła go w wielu różnych kierunkach, jego miłość do wszechmocnego riffu nigdy się nie zmniejszyła.

„Jeśli mam zamiar zrobić cardio, mogę posłuchać czegoś bardziej elektronicznego lub techno z szybszymi BPM, które sprawią, że twoje serce będzie bardziej biło” – mówi. „Ale rock jest moją główną miłością.”

Freeman ma już wstępną obronę swojej rekomendowanej listy hardcorowych melodii treningowych. „Niektórzy z tych artystów, których słucham, niektórzy nazywają je krzyczącym kamieniem, ale gdzieś tam jest zawsze melodia” – mówi. „I zwykle to mnie dostaje.”

Poniżej prześlizguje nas przez przykładową listę ćwiczeń treningowych, która utrzymuje go podczas treningów.

Słuchaj pełnej listy odtwarzania Spotify poniżej i śledź Beachbody On Demand na Spotify, aby uzyskać więcej doskonałych list odtwarzania do sparowania z dowolnym rodzajem treningu. Możesz także sprawdzić, co słuchają Jericho McMatthews i Tony Horton podczas ćwiczeń!

Joel Freeman’s Hardcore Motivational Workout Playlist

„Serca płoną”

Artysta: Bullet For My Valentine
Album: Scream Aim Fire

„Kocham tych chłopaków. Robią te rockowe ballady i jest to świetne, ponieważ w pewien sposób zabiera cię z powrotem do glam rocka z późnych lat 70. i wczesnych lat 80 .; Twisted Sister i takie tam. Ale podnoszą poziom. Niektóre z ich piosenek mają osiem minut. Przynoszą do tego trochę żwawości. ”

„Tęcza w ciemności”

Artysta: Corey Taylor
Album: Ronnie James Dio: To jest twoje życie

„Corey Taylor, jest wokalistą Slipknota i Stone Sour. Kocham jego rzeczy. Ponownie wykonał „Rainbow in the Dark” Dio. „Uwielbiam oryginał Dio, oczywiście, ale to było świetne.”

„Stillborn” (gościnnie Ozzy Osbourne)

Artysta: Black Label Society
Album: The Blessed Hellride

„Zakk Wylde jest po prostu bogiem gitary. Ta piosenka jest absolutnie fenomenalna. Śledzę go na Instagramie, a on zawsze publikuje filmy o nazwie „The Running of the Scales.” Ćwiczy co rano i co wieczór. Jego zaangażowanie w jego sztukę jest po prostu fenomenalne i może po prostu grać z taką precyzją. Grał dla Ozzy’ego, więc zdecydowanie jest to dźwięk Ozzy. Po prostu to zabija. ”

„Przez ogień i płomienie”

Wykonawca: DragonForce
Album: Inhuman Rampage

„Są z U.K., a wokal wokalisty jest nie z tego świata. To naprawdę przypomina mi niektóre ze starszych zespołów, takich jak Twisted Sister, których nigdy nie widziałem, ale które chciałbym. [Robią] bardzo melodyjne rockowe ballady i nie ma już wielu zespołów, które to robią. Widziałem ich kilka razy i po prostu wariują na scenie. Oglądanie jest tak zabawne. ”

„Adrenalize”

Artysta: In This Moment
Album: Blood

„To zespół rockowy z kobiecą wokalistką, Marią [Brink]. Śledziłem ich prawie od pierwszego dnia. Jej głos jest po prostu niesamowity. Mogłem słuchać jej śpiewu przez cały dzień, ponieważ potrafi uderzyć w te notatki, które są po prostu śmieszne. Ona może krzyczeć, a ty myślisz, że jej płuca będą eksplodować, ale zaraz potem może uderzyć notatkę. I z zespołem za nią, mają tak niesamowity dźwięk. Często ich słucham. ”

„Żyję”

Artysta: Shinedown
Album: Avengers Assemble (Muzyka i inspiracja filmem)

„Jeśli powiedziałeś mi, że mogę słuchać tylko jednego zespołu rockowego do końca mojego życia, prawdopodobnie byliby to ci faceci. Widziałem je co najmniej pół tuzina razy. Ich muzyka jest naprawdę potężna. W każdej pojedynczej piosence jest opowieść i nie chcę powiedzieć, że to rzadkość, ale nie zawsze tak dobrze się robi. ”
„Oddech”

Artysta: Breaking Benjamin
Album: Fobia

„Ci ludzie są bardzo podobni do Shinedown w ich pisaniu. Ale melodia, którą przynoszą, jest tak wyjątkowa tylko dla nich. Kiedy pojawia się piosenka Breaking Benjamin, od razu wiem, że to oni. ”
„Istota ludzka”

Artysta: Van Halen
Album: Twister: Muzyka From The Motion Picture Soundtrack

„Humans Being” to jedna z moich ulubionych piosenek Van Halen. Tak jak riffy zaczynają się i stają się nieprzyjemne, co absolutnie kocham. Dorastałem w małym miasteczku w zachodnim Teksasie i nie było tam zbyt wielu stacji radiowych. Jedną z niewielu stacji, które przeszły, była klasyczna stacja rockowa, więc to było moje wprowadzenie do Metalliki, Van Halen, Cheap Tricka, Ozzy’ego i Blue Öyster Cult. ”
„Tragedia + czas”

Artysta: Rise Against
Album: Czarny rynek

„Kocham tych chłopaków. Są rockowe, ale to coś więcej niż starsza punk-rockowa rzecz. Ma ostrzejszą krawędź, która mi się podoba. Naprawdę nie chcę czegoś super-punkowego. W refrenie zawsze mają naprawdę dobrą melodię. ”
„Switchback”

Artysta: Celldweller
Album: Celldweller

„To ma industrialno-rockowy dźwięk, w którym wprowadzają więcej brzmienia techno, co jest całkiem fajne, gdy miksujesz je z gitarami. Nieczęsto słyszę zespół, który potrafi zrobić tak dobrze, i myślę, że Celldweller robi to całkiem nieźle. Jeśli jestem na moim trzecim planie i po prostu umieram, wtedy założę coś superrealistycznego jak Celldweller, a to z pewnością mnie zafascynuje. ”
„(Nie bój się) Żniwiarz”

Artysta: Blue Öyster Cult
Album: Agenci fortuny

„[Ta piosenka] jest tak kultowa! To nie jest piosenka karaoke, ale odpowiednik ogólnej piosenki karaoke. Kiedy „(Do not Fear) The Reaper” włącza się, wszyscy znają piosenkę. Możesz przypisać tyle amerykańskiej popkultury do tej piosenki. Widziałem, jak ci goście mieszkają z Kansas i Styxem – byli fenomenalni. ”

„Hater”

Artysta: Korn
Album: Przesunięcie paradygmatu

„Ponownie, śledziłem tych gości przez długi czas. Uwielbiam ich wyjątkowe brzmienie i ich bas. [Ta piosenka] na pewno sprawi, że będę chodził w każdej chwili. Czuję, że nadal przekraczają granice i znajdują nowe sposoby na zachowanie trafności i oryginalności. ”
„Lola Montez”

Wykonawca: Volbeat
Album: Outlaw Gentlemen & Shady Ladies

„Są jednym z moich nowych [ulubionych] … Powiedziałbym, że jest nowszy, ponieważ są w pobliżu od początku lat 2000. To duński metalowy zespół, a ich album z 2010 roku, Beyond Hell / Above Heaven, był pierwszym, jaki kiedykolwiek słyszałem.
„Zapacham masakrę”

Artysta: Butcher Babies
Album: Goliath

„Ten jest zdecydowanie po stronie ekstremalnej. To dwie wokalistki prowadzące dziewczyny z zespołem za sobą. To nie jest coś, czego bardzo bym wysłuchał w samochodzie. Słuchałbym go, gdybym był na moim ostatnim planie i umieram. To naprawdę ekstremalny, ciężki metalowy rock. Kiedy jestem po prostu wytarta i potrzebuję każdej porcji energii, żeby przez to przejść, wtedy pojawia się „Butcher Babies”. Najcięższa z moich list odtwarzania jest tym, czego będę szukał w tym momencie. ”
„The Motherload”

Artysta: Mastodon
Album: Once More „Round the Sun

„To interesujące, w pewnym sensie są niemal alternatywnym zespołem rockowym. Są heavy metalami, ale wciąż mają naprawdę fajny, nowszy dźwięk wave. Możliwe, że głos wokalisty nie jest tak ostry. Mówił, że ma prawie Ozzy’ego. Wciąż są dość hardcorowi w muzyce, ale lubię melodie. ”
„Gwiezdny pył”

Artysta: Zespół Gemini
Album: Lux

„Są nowszą grupą. Naprawdę nie trafili do końca 2014 roku, ale są naprawdę fajni. ”
„Spoonman”

Wykonawca: Soundgarden
Album: Superunknown

„Kocham Chrisa Cornell. Uwielbiam jego nowe rzeczy. Zrobił Soundgarden i pokochałem go, kiedy był w Audioslave. Cokolwiek robi, jestem fanem. ”
„Mój bohater”

Artysta: Foo Fighters
Album: Kolor i kształt

„Chcesz porozmawiać o tym, co robią Foo Fighters, jeśli chodzi o piosenki. „My Hero” jest na tej liście odtwarzania, ale niektóre z ich innych piosenek są tak różne. Po prostu naprawdę szanuję ich jako artystów, a także kocham głos Dave’a Grohla. ”
„Ratfinks, Suicide Tanks i Cannibal Girls”

Wykonawca: White Zombie
Album: Beavis and Butt-Head Do America

„To, co sprawiło, że słuchałem White Zombie, to film” Beavis and Butt-Head Do America „. To scena, w której Beavis i Butthead potykają się na pustyni, a oni mają halucynacje, a ta piosenka się pojawiła i powiedziałem: „Whoa! Co to jest? „Poszedłem i znalazłem to i od tego czasu jestem fanem Białego Zombie”.
„Bez uczuć”

Artysta: Red Sun Rising
Album: Polyester Zapał

„Są całkiem nowe na scenie rockowej. Bardzo utalentowani faceci, naprawdę melodyjni, co mnie tam wkurza. Zaczyna się naprawdę fajnie, ma powolny, seksowny dźwięk, a potem po prostu gaśnie. Wszystko, co jest heavy metalem, doprowadzi mnie do działania. To jest to, czego zawsze słucham. Wciąż słucham klasycznej stacji rockowej i słucham piosenki EDM, jeśli robię coś bardziej opartego na cardio, ale w zasadzie, kiedy wyjechałem sam w college’u, to był rock.

Dodaj komentarz