7 sekretów ćwiczeń

Utrzymywanie sprawności jest super mocą, zdrowym dla zdrowia. Ćwiczenia mogą poprawić poziom energii, jakość snu, skład ciała i ogólny stan zdrowia. Podczas gdy te profity są świetne, intensywne życie może utrudnić ćwiczenie. Proste zmiany w zachowaniu mogą pomóc zminimalizować te bariery, sprawiając, że osiągnięcie i utrzymanie swoich celów fitnessowych jest prawie tak proste, jak pchnięcie gry.
Ustal rozsądne cele

Zacznij od działań, które wydają się możliwe do osiągnięcia i rozsądnego wyzwania, a następnie ustal cel, aby angażować się w tę aktywność co najmniej kilka razy w tygodniu. Najwięcej korzyści dla zdrowia, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi aktywności fizycznej z 2008 r. Dla Amerykanów, wskakuje, jeśli wykonasz minimum 150 minut umiarkowanie intensywnych ćwiczeń tygodniowo. To trochę ponad 21 minut dziennie.
Zaplanuj to

Priorytetuj treningi w swoim kalendarzu, jak cokolwiek innego. Zaplanuj rutynowe sesje w takich momentach, które najlepiej pasują do Twojego stylu życia. Wiele osób uważa, że ​​łatwiej jest trzymać się rutyny rano, podczas gdy inni uważają, że mają więcej energii w godzinach popołudniowych. Ale żaden nie jest idealny, jeśli czas nie jest dla ciebie wygodny. Eksperymentuj z różnymi opcjami, aż znajdziesz taki, który działa.
Zdobądź sprzęt

Idealnie, twoje treningi nie będą wymagały dużo sprzętu. Niezależnie od tego, zaopatrz się w wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, i wybierz wysokiej jakości sprzęt, zwłaszcza jeśli chodzi o szczególnie ważne przedmioty, takie jak buty sportowe. Noszenie kolorów i faktur, które lubisz, może również pomóc Ci zmotywować cię do tego, by dopasować się i wyruszyć w drogę.
Planować naprzód

Przygotuj swój sprzęt z wyprzedzeniem, aby zapobiec omijaniu treningów. Jeśli zaplanujesz treningi na rano, przed wieczorem ustaw strój fitness. Jeśli planujesz ćwiczyć w drodze do domu z pracy, spakuj torbę treningową z wyprzedzeniem i zabierz ją ze sobą.
Buddy się

Większość wszystkiego sprawia więcej radości z przyjaciółmi. Skorzystaj z systemu znajomych, aby zwiększyć odpowiedzialność za trening i przyjemność. Jeśli pojawienie się lub poświęcenie czasu na ćwiczenie jest największym wyzwaniem, posiadanie kogoś, kto będzie odpowiedzialny za to, może być wszystkim, czego potrzebujesz.
Śpij i dobrze odpocznij

Jakość snu zapewnia efektywne ćwiczenia i pomaga zapewnić, że masz ochotę na pokazanie się. Rozwijaj zdrowy harmonogram snu i rutynowo trzymaj się normalnego snu i czuwania tak często, jak tylko możesz.
Zrób sobie trochę luzu

Dążenie do doskonałości może działać przeciwko tobie. Jeśli przegapisz trening, nie pobijaj się. Zamiast tego potraktuj to jako dzień odpoczynku i wróć do niego następnego dnia. Jeśli nie możesz trzymać się swoich celów, sprawdź ponownie. Lepiej ćwiczyć z mniejszą intensywnością lub przez krótszy czas, niż w ogóle. Jeśli nadal masz problemy, poproś o pomoc wykwalifikowanego trenera sportowego lub jednego z ekspertów Beachbody. Takie postępowanie nie pokazuje słabości, ale siły.

Dodaj komentarz