3 dni na stworzenie nowego siebie w nowym roku

Przybywają. Tłumy ludzi domagają się twojego czasu w szalonym pośpiechu, aby uzyskać zdrowie. Bądź inny i możesz coś zmienić.

Bądź kimś więcej niż trenerem lub instruktorem fitness – bądź trenerem. Prawdziwy profesjonalista wykracza poza nauczanie, co robić i szuka sposobów dostarczania i pakowania „co”, aby uzyskać maksymalny efekt.

Nie możesz zmienić ciała w ciągu trzech dni, ale możesz zmienić zdanie.

Kiedy wszyscy przychodzą na ciebie, chcąc odwrócić kilka miesięcy świętowania (co w jakiś sposób stało się synonimem złych wyborów) po zakończeniu wakacji, możesz być w stanie przekształcić umysły wszystkich, z którymi pracujesz do 4 stycznia. potrzeba to trzy dni.

Gdy umysł jest włączony w kierunku zdrowia, wykonywanie spójnych zachowań zdrowotnych staje się znacznie łatwiejsze. To sprawia, że ​​droga do sukcesu dla poszczególnych osób jest łatwiejsza, a rola lidera w zakresie zdrowia i fitness jest łatwiejsza, ponieważ masz mniejszy opór przed zmianami.

Jak to robimy? Za trzy dni!?

We współpracy z klientem skonfiguruj trzy dni prostych działań, które pomogą Ci osiągnąć sukces:
Krok 1: Wybierz motyw dla każdego dnia.

Zrobiłem tę część dla ciebie. Przez trzy kolejne dni wybierz motyw dla każdego dnia: Przenieś, Umysł lub Posiłek.
Ruszaj się

Klient wybiera akcję związaną z ruchem. Najważniejszą częścią jest to, że musi być specyficzna. Może to być wszystko, ale nie może być niejasne. „Idź na spacer” jest niejasne. „Wybierz się na spacer i posłuchaj moich ulubionych sześciu utworów z nowego albumu mojego ulubionego artysty”. Być może nazywają przyjaciół grą pick-up w koszykówkę lub wybieraniem klasy fitness, aby spróbować (w określonym dniu, czasie i miejscu).
Umysł

Klient wybiera obszar myślenia. Może to być zmiana wewnętrznego dialogu lub historii, o której klient mówi o sobie w sytuacji, gdy często dokonuje „złego” wyboru (np. Te pączki, które zawsze siedzą w sali konferencyjnej w poniedziałkowe spotkanie rano). Może to być ogólne nastawienie związane z treningiem, zmieniając go z jednego z obowiązków („muszę …”) na jedną z możliwości („dojdę do …”).
Posiłek

Klient wybiera obszar odżywiania, na podstawie którego można podjąć działanie. W tym dniu klient może spróbować nowego przepisu, o którym usłyszał od znajomego lub nowej zdrowej restauracji, o której słyszał. To może być coś w rodzaju handlu wodą sodową. Wielu klientów jest pełnych odżywczych rzeczy, które „powinni” robić. Na ten dzień pomóż im wybrać coś, na co czują się pozytywnie i nie mogą się doczekać.

Najważniejszą częścią tego kroku jest to, że klient dokonuje wyborów. Twoja rola polega na ułatwieniu sobie wyborów przez zadawanie pytań o to, co twój klient uważa za realistyczne i interesujące. Możesz być ekspertem w dziedzinie fitness, ale twój klient jest ekspertem w tej dziedzinie. Wykorzystanie tego do współpracy z klientem jest kwintesencją skutecznego coachingu zdrowotnego.

Krok 2: Wybierz coś łatwego do zrobienia, aby zbudować pozytywny moment.

Nie próbujemy budować Rzymu w jeden dzień. Pojedyncze poczucie sukcesu inspiruje wysiłek, energię i działanie, aby uzyskać więcej tego, co stworzy więcej dobrego uczucia sukcesu. Kluczem do tego jest nieustanne zwracanie się do klienta, jeśli ma absolutną pewność, że zadanie może zostać wykonane. Jeśli nie, dostosuj rozmiar zadania tak, aby był wystarczająco mały i wystarczająco łatwy, aby miał całkowitą pewność, że osiągnie sukces każdego dnia.

Jest to niezbędne. Jeśli klient zapyta, czy taka niewielka zmiana będzie miała znaczenie, oto Twoja odpowiedź: „Tak, zmieni to twoje samopoczucie dotyczące wprowadzania kolejnych zmian po tym dniu. Może zmienić sposób myślenia i odczuwania _________ na lepsze. ”
Krok 3: Zwróć uwagę na wpływ działania na twoje fizyczne i psychiczne ja.

Oto miejsce, w którym twój klient każdego dnia pokonuje psychiczne zwycięstwo. Zachęć klientów, aby zwrócili uwagę na to, jaki wpływ miało działanie, bez względu na to, jak małe. Budowanie „impetu sukcesu” wiąże się z tworzeniem pozytywnego poczucia sukcesu, co tworzy więcej entuzjazmu dla dokonywania dodatkowych pozytywnych zmian. I to jest to, o co naprawdę chodzi – sposób, aby klient chciał dokonać bardziej pozytywnych zmian – i wierzyć, że może to zrobić.
Dlaczego to działa

Pojedyncza akcja, która sprawia, że ​​ktoś czuje się lepiej fizycznie lub psychicznie, rozszerza możliwości i generuje nadzieję. Robiąc to przez trzy proste dni, dotykając trzech obszarów myślenia, posiłków i ruchu, obejmuje wszystkie krytyczne obszary niezbędne do trwałej zmiany, przy jednoczesnym zmniejszeniu rozmiaru każdego zadania, aby zapewnić sukces.

Duże zmiany wynikają z małych działań + czasu, a nie dużych zmian. Wystarczy trzy dni, aby przekazać tę wiadomość do domu.

Dodaj komentarz