8 rzeczy, o których dowiedzieliśmy się o zdrowiu i kondycji w 2017 roku

To ekscytujący czas dla branży fitness w ogóle, aw szczególności dla pracowników służby zdrowia i fitnessu. Ogólnie rzecz biorąc, branża ma się dobrze i wiele firm, od wytwórni po producentów sprzętu, odnosi sukcesy w 2017 r. Ponadto w ciągu ostatnich 12 lat branża fitness odnotowała wzrost netto o 36%, mierzony liczbą ocenianych obiektów fitness w roku 2017 osiągnęło ponad 36 000, a prawie 20% Amerykanów ma członkostwo w klubie fitness, siłowni lub studio. Wzrost ten został przypisany szerokiej gamie opcji programistycznych, w tym nowych modeli operacyjnych dla klubów zdrowotnych i nowych uczestników rynku, którzy są zainteresowani w tworzeniu zdrowych nawyków lub korzystania z ćwiczeń w celu zachowania zdrowia.

Technologia odgrywa również ważną rolę w dostarczaniu i spożywaniu sprawności fizycznej. Z jednej strony, branża jest w trakcie ewolucji, aby włączyć więcej technologii, takich jak możliwość zapisania się na członkostwo lub zajęcia online, za pomocą trackerów promujących aktywność fizyczną i ilościowych wyników, polegających na kanałach mediów społecznościowych w celu zaangażowania klientów lub klasy uczestników i treningi z transmisją na żywo, dzięki czemu więcej osób może mieć dostęp do większej liczby opcji fitness. Z drugiej strony, to ostatecznie poszczególni instruktorzy, trenerzy i trenerzy są odpowiedzialni za angażowanie się w swoich odbiorców, zarówno online, jak i w życiu, którzy wdrażają i prowadzą programy, które prowadzą zarówno do sukcesu branżowego, jak i indywidualnego.

Kiedy zbliżamy się do końca roku, nadszedł czas, aby przejrzeć to, co osiągnęliśmy i zastanowić się nad tym, co nasza branża osiągnęła w 2017 roku. Jest to okazja, aby świętować nasze sukcesy, uczyć się na własnych błędach i nadal ewoluować mieć jeszcze większy pozytywny wpływ na niezliczone życie.
1. Transmisje na żywo z zajęć fitness online są bliskie zmiany sposobu dostarczania fitness.

Daily Burn, który produkuje zarówno nagrane, na żądanie, jak i transmitowane na żywo programy treningowe, otrzymał nominację do nagrody Daytime Emmy w kategorii Best Interactive Media-Digital Content, co znacznie zwiększyło świadomość tego nowego trybu fitness. Dodatkowo, Peloton, który wykorzystuje technologię streamingu na żywo, aby zaoferować wewnętrzne wrażenia z jazdy w domu, odnotował szybki wzrost w 2017 r., Ponieważ konsumenci skorzystali z domowego zastosowania technologii do treningów prowadzonych przez instruktora. Aby nie być gorszym, Flywheel Sports, firma macierzysta popularnych studenckich studiów rowerowych FlyWheel, wprowadziła opcję streamingu na żywo FlyAnywhere dla entuzjastów indoor cyclingu, którzy chcą wziąć udział w zajęciach w dowolnym czasie i miejscu, gdzie mogą uzyskać dostęp do stacjonarnego roweru. Bez względu na format, wspólnym mianownikiem sukcesu programu online są instruktorzy odpowiedzialni za dostarczanie doświadczeń na żywo za pośrednictwem mediów cyfrowych.
2. Branża fitness obejmuje różnorodne modele biznesowe, które generują dochody dla właścicieli, a jednocześnie pomagają członkom i uczestnikom żyć zdrowiej.

The Wall Street Journal opisywał, w jaki sposób centra handlowe zwracają się do firm zajmujących się zdrowiem publicznym, takich jak Life Time Fitness, jako punkt zaczepienia, ponieważ tradycyjni sprzedawcy detaliczni, tacy jak dział i specjalistyczne sklepy odzieżowe, zamykają swoje drzwi. Ponadto, według magazynu Entrepreneur, pięć ze 100 najlepszych firm franczyzowych to studia fitness lub kluby zdrowotne: Crunch health-club franchise to # 88, franczyza studyjna Jazzercise to # 81, seria Health Fitness klubu Planet Fitness to # 32, Orangetheory Fitness studio franczyza jest numerem 19, a seria fitness klubu fitness Anytime Fitness to # 14.
3. Podczas gdy ćwiczenia grupowe od dawna stanowią podstawowe programowanie w klubach zdrowia, sposób ich nauczania zmienia się.

Wielu instruktorów fitness grupowych skupia się teraz na uczestnikach coachingu poprzez treningi, a nie na prowadzeniu ćwiczeń podczas wykonywania ćwiczeń z klasą. „W Equinox kładziemy nacisk na zdolność naszych instruktorów do trenowania klasy przez trening” – mówi Amy Dixon, starszy menedżer kreatywny ds. Programowania grupowego fitness. „Zaprojektowaliśmy wiele formatów grupowych fitness klasy podpisu, które pozwalają naszym instruktorom łączyć się z naszymi członkami, gdy szkolą ich przez klasę, w przeciwieństwie do fizycznego prowadzenia klasy, podczas gdy członkowie podążają za nią.”
4. Od lat kluby zdrowotne cieszą się popularnością wśród osób, które sprawiają, że fitness jest priorytetem. Jednak w 2017 r. Pojawiła się nowa ewolucja w markowych klubach zdrowotnych, które mogą zachęcać ludzi do zwiększania poziomu aktywności fizycznej.

Nowe koncepcje klubów fitness, takie jak Cowboy Fit, które otworzyły się na stadionie Dallas Cowboys i centrum handlowym w Frisco w Teksasie oraz Spartan Gym w Miami, Fla., Które jest partnerstwem ze Spartan Race, oferują specyficzny rodzaj doświadczenia fitness. Dodatkowo, Spartan Race stworzył program sprawności fizycznej Spartan Strong i proces certyfikacji instruktora, aby zapewnić doświadczenie wyścigu torowego z przeszkodami w grupie fitness. Wreszcie, szybki rozwój studiów oferujących specjalistyczne klasy, od barre, indoor cycling po joga, pokazuje, że konsumenci chcą różnorodnych możliwości fitness, które oferują zarówno trening, jak i unikalne doświadczenie z podobnie myślącymi plemionami.
5. HIIT nadal zyskuje na popularności.

Przez ponad dekadę Martin Gibala, profesor McMaster University w Kanadzie, badał korzyści treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT), szczególnie u osób z nadwagą, siedzących i tych, u których zdiagnozowano cukrzycę. Opublikował swoje odkrycia w The One Minute Workout. Ponadto firmy zajmujące się wyposażeniem, w tym Core Health & Fitness, firma macierzysta firmy Stairmaster i Schwinn Fitness oraz Matrix, opracowały specjalne produkty i programy edukacyjne dla HIIT, które mogą wyjaśnić, dlaczego jest to trend, który wciąż zyskuje na popularności. „Przekonujemy się, że nasi klienci z klubu i studia cieszą się różnorodnością naszego programowania MX4 dla szerokiego grona członków, którzy mogą odnieść sukces w treningach” – wyjaśnia Jeremy Shore, dyrektor ds. Edukacji grupowej w firmie Matrix. Dla profesjonalistów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności w zakresie wykonywania treningów HIIT, Warsztaty Metaboliczne prowadzone przez ACE są częściowo oparte na badaniach Gibala.
6. Jednym z obszarów, w którym branża może się poprawić jako całość, jest pomaganie ludziom w nawiązywaniu zdrowych nawyków po dołączeniu do klubu zdrowia.

Badanie opublikowane przez Case Western Reserve University wykazało, że oferowanie zachęt do odwiedzania klubu zdrowia nie zwiększyło liczby odwiedzin. „Pomimo zachęt do czasu, kiedy ludzie byli już bardziej zmotywowani do ćwiczeń”, zauważyli naukowcy, „podejście okazało się nieskuteczne w inicjowaniu zdrowego zachowania.” Badanie to sugeruje, że teraz, bardziej niż kiedykolwiek, specjaliści ACE Certified mogą odgrywać istotną rolę w pomaganie członkom klubu lub członkom zespołu w tworzeniu zdrowych nawyków, takich jak regularne odwiedzanie obiektu.
7. Przerywany post spowodował przejście od niszowej modalności praktykowanej przez konkretne populacje zagorzałych entuzjastów fitnessu do uznania przez główny nurt medycznej społeczności za skuteczną strategię żywieniową.

W 2017 r. Przerywany post, który cykli między okresami przyjmowania składników odżywczych i długimi okresami niejedzenia, spowodował przejście od niszowej mody, jaką praktykowały konkretne populacje zagorzałych entuzjastów fitnessu, do uznania przez główny nurt medycznej społeczności za skuteczną strategię żywieniową. . Badania opublikowane w ciągu ostatniego roku sugerują, że okresowy post może być skutecznym, długoterminowym podejściem do przyjmowania pokarmu, które daje wiele pozytywnych rezultatów, w tym zmniejszenie skutków procesu starzenia się człowieka. Zobacz linki tutaj, tutaj i tutaj, aby zapoznać się z najnowszymi odkryciami dotyczącymi okresowego postu.

8. American Council on Exercise wdrożyło nowy branding promujący misję, aby skłonić ludzi do działania.

Wykorzystamy tę okazję, aby wskazać, że jako organizacja American Council on Exercise, która od lat realizuje działania promujące aktywność fizyczną, wdrożyła nowy branding, aby promować naszą wizję stawania się „wiodącym non-profit” popierać osiągnięcie zdrowia poprzez aktywność fizyczną i inne zmiany stylu życia poprzez zapewnienie dostępnych akredytowanych certyfikatów NCCA i naukowo zakorzenionej edukacji dla entuzjastów fitnessu i zdrowia, aby znacząco wpłynąć na możliwe do uniknięcia choroby związane z stylem życia bezczynności do 2035 r. „Aby przeczytać pełny Raport Wpływu 2016 o jak ACE współpracuje ze środowiskiem medycznym, aby zapewnić rozwiązania związane z aktywnością w promowaniu optymalnego zdrowia, kliknij TUTAJ.

Kiedy zastanawiamy się nad tym, co osiągnęła nasza branża w ciągu ostatniego roku, należy pamiętać, że musimy nieustannie poszukiwać nowych możliwości edukacyjnych i edukacyjnych, abyśmy mogli skuteczniej promować pozytywne wyniki zdrowotne dla ludzi, którym służymy. . Jako przemysł i zawód osiągnęliśmy wiele w ciągu ostatniego roku, ale trwająca epidemia otyłości i wskaźniki siedzącego trybu życia sugerują, że wciąż mamy dużo miejsca na rozwój, więc przejdźmy do tego!

Dodaj komentarz