Jak siła stowarzyszenia może pomóc Ci w wykonaniu najtrudniejszych treningów

Nie ma wątpliwości, że trening o wysokiej intensywności jest wyzwaniem, skutecznym, spalającym tłuszcz, stymulującym metabolizm i zdrowego serca, aby uzyskać najlepszą formę swojego życia. Wszystko dobrze powiedziane i zrobione, póki nie nadszedł czas na naciśnięcie gry – a ty po prostu nie czujesz tego. Bez względu na to, jak jesteś przygotowany, nieuchronnie przychodzi czas w każdym treningu, kiedy intensywność jest tak ostra, że ​​ciężko jest ją utrzymać. Nagle tracisz pewność siebie i determinację, jesteś zmęczony, sfrustrowany i chcesz zrezygnować.

Nie martw się! Istnieją dwie ważne strategie, które pomagają zapewnić maksymalizację szkolenia. Po pierwsze, masz trochę cierpliwości do siebie. Może to wymagać więcej czasu, aby fizycznie rozwinąć siłę i wytrzymałość wymaganą do wytrzymania najtrudniejszej części treningu. Trzymaj się tam, nadal skupiaj się na swoich drobnych ulepszeniach, a wraz z postępem osiągniesz swój najlepszy rezultat.

Drugie wyjaśnienie jest bardziej mentalne niż fizyczne. Często, w treningu o wysokiej intensywności, umysł poddaje się, zanim ciało potrzebuje, pozostawiając ci kilka pompek mniej niż to, na co jesteś naprawdę zdolny. W takich sytuacjach musisz wykorzystać Moc Stowarzyszenia, technikę wytrzymałości intelektualnej, która wymaga wyostrzenia twojego skupienia, aby przeciąć fizjologiczną statyczność i jak najlepiej wykorzystać trening.

Jaka jest siła stowarzyszenia?

Najlepsi sportowcy i zawodnicy używają tej techniki podczas treningu o wysokiej intensywności, aby opanować ból, zmęczenie i siłę. Stowarzyszenie umożliwia podtrzymanie motywacji, pewności siebie, koncentracji i kontroli emocjonalnej, dzięki czemu możesz przejść nawet najbardziej intensywne ćwiczenia. W gruncie rzeczy twój umysł pozwala twojemu ciału działać tak, jak tego chcesz.

Oto co należy zrobić: W dowolnym momencie treningu, gdy poczujesz ból i zmęczenie, dostrój pracę, koncentrując się na odczuciach cielesnych (takich jak napięcie mięśni i oddychanie) lub określonej technice ćwiczeń lub taktyce. Jeśli skupisz się na więcej niż jednej rzeczy, jesteś już poza punktem i będziesz miał trudności. Wybierając jedną technikę, taktykę lub wrażenie cielesne, blokujesz wszystko inne i całkowicie zanurzasz się w jedynej rzeczy, która ma znaczenie – w wykonaniu zadania.

Jak korzystać z mocy stowarzyszenia, gdy się ćwiczysz:

1. Licz swoje oddechy lub zwróć uwagę na technikę oddychania (np. Przez nos, przez usta) podczas wykonywania ćwiczenia.
2. Powiedzmy, że wykonujesz wysokie skoki kolana. Skoncentruj się bezpośrednio na specjalnym znaku na ciele, do którego chcesz sięgnąć kolan.
3. Kiedy Twój instruktor sławy Beachbody wskaże ci kierunek techniki, wybierz jedno słowo kluczowe i użyj go, aby skupić swoją energię na poprawnym wykonaniu.
4. Jeśli trzymasz pozę, taką jak deska, znajdź konkretne miejsce na podłodze do strefy.
5. Policz swoje powtórzenia (lub sekundy) po lewej stronie ćwiczenia. Wolę liczyć na głos, ponieważ wzmacnia to moje skupienie na pracy.
6. Czasami najlepszym sposobem radzenia sobie z bólem jest skupienie się na nim i powiedz swojemu ciału, aby był silny!

W chwilach dużego wysiłku fizycznego, kiedy już prawie osiągnąłeś swój limit, użyj jednej z tych strategii. Dzięki mentalnemu dostrojeniu się do pracy, dasz swojemu ciału energię potrzebną do zasilania, a doświadczysz niewiarygodnego zwiększenia ogólnej wydajności.

Dodaj komentarz