Przewodnik po zielonych suplementach

Wszyscy mamy wiele powodów, aby nie jeść wystarczająco dużo zieleni:

„Szybko psują.”

„Świeże zielenie trudno znaleźć tam, gdzie mieszkam”.

„Smak mnie nie kręci”.

„Mycie i przygotowanie wymaga zbyt wiele czasu”.

„Są po prostu … takie … zielone!”

Za wszelkie usprawiedliwienia, które mamy, aby nie dostać wystarczającej ilości zieleni w naszej diecie, jest „jak 50 miliardów powodów, dla których musimy je jeść”, mówi Denis Faye, M.S., i dyrektor wykonawczy Beachbody’s ds. Żywienia.

OK, więc może nie ma aż tak wielu powodów, aby jeść zielone, ale codzienne spożywanie owoców i warzyw jest niepodlegającą negocjacjom częścią zdrowej diety.

Jednak tylko 18 procent dorosłych spożywa zalecaną dzienną ilość owoców, a zaledwie 14 procent dostaje wystarczającą ilość warzyw (w tym zieleni) każdego dnia.

Na szczęście istnieje wiele opcji, które mogą nam pomóc lepiej jeść, od usług dostarczania posiłków i wstępnie mytych warzyw, po zielone suplementy i całoroczny dostęp do większości produktów.

Ale jeśli nie jesteś miłośnikiem warzyw, albo nie masz dostępu do różnych świeżych warzyw, suplementy takie jak Power Greens mogą być dobrym miejscem do rozpoczęcia.

5 Korzyści suplementów zielonych

Zielone warzywa mają niską zawartość węglowodanów i kalorii, ale zawierają dużo błonnika, witamin i minerałów, a jednym z najprostszych sposobów na zwiększenie spożycia jest włączenie zielonego proszku do zdrowej diety.

Czytaj dalej, aby uzyskać nasz najlepszy przewodnik po zielonych suplementach …
1. Suplementy Zielonych mogą wypełnić luki

Faye nigdy nie zastąpi prawdziwej umowy – ani nie poleci innym tego – mówi, że suplementy z zielonymi są łatwym sposobem na zachowanie zdrowych nawyków, gdy jesteś z dala od domu lub bardzo zajęty.

„Kiedy podróżujesz, czasami możesz spędzić całe dnie, jedząc bzdury i nic nie możesz na to poradzić” – mówi Faye, dlatego zaleca ci przyjmowanie twoich zielonych suplementów, więc masz przynajmniej jedną zdrową opcję, kiedy ” ponownie na drodze.
2. Zdrowa dieta z dużą ilością zieleni może pomóc w utrzymaniu optymalnej równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. *

Wszystko w twoim ciele dąży do równowagi, mówi Faye, a to obejmuje twoją kwasowość i zasadowość, inaczej zwaną równowagą pH.

Wiele holistycznych tradycji zachęca do diety bogatej w pokarmy alkaliczne, w tym warzywa, a nawet dieta alkaliczna.

Polecamy: skup aut Pruszków

Faye mówi, że jemy dużo produktów, które są naturalnie kwaśne – w tym białka, produkty mleczne i zboża. Warzywa takie jak warzywa, orzechy, owoce i grzyby są naturalnie alkaliczne.
3. Ciemne, liściaste warzywa zawierają zdrowe składniki odżywcze

Poza światłowodem, minerałami i witaminami w zieleni jest unikalny zestaw składników odżywczych zwanych fitoskładnikami, które można uzyskać tylko z roślin.

„Z definicji jest to jedyny sposób, aby je zdobyć – spójrz na łacinę: fito oznacza roślinę” – mówi Faye. „Są odżywkami roślinnymi. To cały świat składników odżywczych, a my dopiero zaczynamy drapać powierzchnię po tym, co robią. ”
4. Łatwo jest włączyć proszki zieleni do diety

Jeśli poziom wysiłku dla nowych zdrowych nawyków osiąga szczyt z czymś takim jak jedzenie jabłka kilka razy w tygodniu, suplementy z zielonymi są dla Ciebie. Możesz po prostu dodać je do napoju do wyboru – bez siekania, krojenia i gotowania.
5. Zielony proszek może zwiększyć twój limit warzyw każdego dnia

Jedna porcja zielonego suplementu diety nie zastąpi codziennego zdrowego jedzenia – ani nie powtarza się – powtarza Faye – ale może przywrócić twój dzień do tyłu, gdy wczesne posiłki są mało owocowe i warzywne.

Często rzuca szufelkę na popołudniowe wstrząsy, szczególnie w te dni, kiedy w myślach recenzuje to, co jadł do tej pory i myśli: „Chciałbym mieć trochę więcej produktów”.

Więc jaki jest najlepszy suplement do zieleni? To ten, który lubisz i pamiętaj, aby regularnie brać na siebie, jako sposób na pozbycie się okazji do zjedzenia warzyw, mówi Faye.

W Power Greens, jednym z trzech ulepszeń Beachbody Shakeology, każda porcja ma odpowiednik jednej filiżanki zielonych warzyw (objętość przed suszeniem) – bez sztucznych barwników, smaków, substancji słodzących lub konserwantów.

Dla wszystkich wybrednych jedzących jest to płynne połączenie z Shakeology, z lekkim zielonym kolorem, który sugeruje, że go dodałeś.

Składniki Power Greens zawierają kombinację znanych, pożywnych proszków wegetariańskich z ogórka, jarmużu, selera, matchy i szpinaku, a także glonów, które mogą być dla ciebie nowe – chlorella. Wszystkie te składniki są tradycyjnie uważane za „alkaliczne”.
Seler

Ten chłodny i chrupiący zielony warzywko zawiera składniki odżywcze, takie jak witamina A i składniki odżywcze. * Jeśli korzyści z selera nie przewyższają jego smukłości, spróbuj zamiast tego w proszku greens!
Chlorella

Te składniki odżywcze dostarczające glonów. * Chlorella ma wyraźny smak, ale jest praktycznie niewykrywalny w Power Greens po spożyciu w shake’u.
Ogórek

Ten fajny, zielony warzywko dostarcza minerałów takich jak wapń, a także witaminę A i składniki odżywcze.
Jarmuż

Szukasz miejsca, gdzie sprzedać samochód? Zajrzyj na skup aut Radzymin

Ta pożywienie jest prawdopodobnie najbardziej popularną zieloną wegetarianką w dzisiejszych czasach (witaj, kapusta kale!) I dostarcza wiele różnych flawonoidów i karotenoidów.
szpinak

Ta ciemna zieleń liściasta zawiera witaminę A, wapń i składniki odżywcze, i zazwyczaj ma łagodniejszy smak niż jarmuż, więc możesz dodać ją do prawie wszystkiego, łącznie z muffinami i koktajlami.
Matcha

Matcha jest sproszkowaną formą liści zielonej herbaty i jest również źródłem fitoskładników. Ten modny, „nowy” składnik można znaleźć we wszystkim od lattów po babeczki w dzisiejszych czasach, ale matcha ma bogatą historię w kulturze japońskiej.

Matcha w Power Greens jest uprawiana w Japonii i ma certyfikat ekologiczny USDA.
Na wynos

„Człowiek może jeść tyle sałatek”, mówi Faye, a suplementy diety, takie jak Power Greens, pomagają zwiększyć odżywianie bez spożywania swojej wagi w zieleni.

Zjedz swoje owoce i warzywa, aby czerpać z nich korzyści, ale rozważ dodanie szuflady Power Greens do popołudniowego shakeology lub ulubionego napoju, aby szybko i łatwo dodać więcej zieleni.

Dodaj komentarz