10 najlepszych (i najgorszych) typów budowniczych

Odnalezienie bratniej duszy nie jest łatwym zadaniem. Ktoś, kogo należy mieć i trzymać, od tego dnia naprzód … ale w twoim życiu jest więcej bratnich dusz niż tylko twój współmałżonek.

Jest twoja praca mąż / żona – ta osoba w twoim biurze, którą opowiadasz wszystkim. Potem masz swojego bestię z klubu książki, który kocha te same postaci i nienawidzi tych samych powieści, które robisz. No i oczywiście twój kolega treningu – ten, który trzyma cię na bieżąco z potrawami i codziennymi sesjami potu.

Jeśli lubisz ćwiczyć z innymi, program Double Time on Beachbody na żądanie Tony’ego Hortona to program dla ciebie. Double Time to trening całego ciała wykonywany z partnerem, który czuje się mniej jak praca, a bardziej jak zabawa! Każda osoba na każdym poziomie fitness (w wieku 8 lat i więcej) może realizować ten program fitness i odżywiania w ramach partnerskiego programu.

„Kiedy zastanawiasz się, kogo twój kolega treningu będzie dla Double Time, wybierz kogoś, na kim ci zależy” – mówi Tony Horton. „Możesz wybrać przyjaciela, współpracownika lub członka rodziny. Double Time to także świetny sposób na promowanie aktywnego stylu życia dla swojej rodziny i miłej zabawy z dziećmi. ”

Spędzasz dużo czasu ze swoim kolegą z treningu, więc najlepiej wybrać mądrze. Istnieją pewne cechy, które twój znajomy powinien posiadać – i kilka, których chcesz unikać za wszelką cenę. Oto przewodnik dla różnych kumpli treningowych, z którymi możesz się spotkać i najlepsze cechy prawdziwego Swolema.

1. The Cardio Fanatic

„Chcesz się zakręcić? Kickbox? Taniec? Może pójść na bieg? ”

Zawsze jest gotowa na klasę energetyzującą – nie ma znaczenia, co to jest, dopóki robi się pompowanie serca i leje się pot. To jest poza motywowaniem do poruszania się i żłobienia obok tego króliczka Energizer – jeśli twoje dusze są obwisłe, on będzie cię utrzymywał.

2. The Debbie Downer

Wypracowanie jest wystarczająco trudne – nie potrzebujesz negatywnego nastawienia, co czyni go jeszcze trudniejszym. Unikaj łączenia się z kimś, kto obniża morale, gdy starasz się zachować pozytywny wynik dzięki ciężkiej sesji treningowej.

Badania faktycznie pokazują, że interakcja społeczna odgrywa ważną rolę w twoim interesie w działaniu, nawet poza doświadczeniem samej aktywności. Upewnij się więc, że nie tylko znajdziesz aktywność, którą lubisz, ale także partnera, którego lubisz.

3. Stały Chatterter Box

Próba utrzymania konwersacji podczas podnoszenia ciężarów lub wykonywania procedur cardio nie jest łatwym zadaniem. Nie chcesz być niegrzeczny i ignorować Chatty Cathy, ale zmuszanie się do reagowania może uniemożliwić ci maksymalne wykorzystanie treningu.

W rzeczywistości wewnętrzny dialog może być bardziej przydatny w twoich treningach, niż gdy ktoś inny mówi ci o swoim uchu. Ta taktyka, określana jako „self-talk”, jest przydatna zarówno do celów motywacyjnych (tj. Opanowania i prowadzenia), jak i poznawczych (tj. Do umiejętności i ogólnych), zgodnie z badaniem w Journal of Psychological Sport and Exercise. Więc nie pozwól, aby czyjeś przemówienie stanęło na drodze do zmiażdżenia twojego PR.

4. Przyjazny konkurent

To nie boli, jeśli twój partner treningowy jest nieco konkurencyjny. Badanie konkurencji kolarskiej pokazało, że zachęca uczestników do zwiększenia wydajności. Posiadanie życzliwej konkurencji w sali ćwiczeń lub na torze popchnie cię, by być lepszym, niż myślałeś, że możesz być sam.

5. Płatek

Planujesz iść o 7 rano, ale jest 15 minut po godzinie i nadal śpią szybko. Gdybyś tylko miał dolara za każdym razem, gdy Flake cię postawił. Ważne jest, aby rozpoznać tych ludzi za to, kim są – entuzjastycznych, zabawnych przyjaciół, którzy, gdy się pojawią, dodają dużo do treningu. Ale nie są to ludzie, na których możesz liczyć. Więc zaproś ich do przyłączenia się, o ile masz kogoś, na kogo naprawdę możesz polegać, aby być kumplem twojego treningu na cały dzień.

6. Głowa mięśnia

Zna najlepsze suplementy przedtreningowe, aby poprawić swoje wyniki. Ona może ci powiedzieć różnicę między twoim gluteus maximus a twoim przywodzicielem longus – i które ćwiczenia działają. Ten kumpel jest wspaniałym partnerem, ale tylko wtedy, gdy chcesz pogodzić się ze wszystkimi technicznymi żargonami.

7. Królowa dramatu

Zawsze jest coś nie tak z tym kolega treningu – w pokoju jest zbyt ciepło lub jest zbyt przewiewny. Maszyny są zbyt stare i uszkodzone albo są zbyt nowe i skomplikowane. Bez względu na to, jak bardzo starasz się udobruchać Królową Dramatu, coś zawsze będzie wyłączone. To nieuchronnie opóźni akt wypracowania dla tego, kto wie, jak długo, więc prawdopodobnie najlepiej jest porzucić tę markę kumpla i znaleźć kogoś, kto nie jest tak wysoko konserwowany.

8. Kucyk One-Trick

Wszyscy wiemy, że osoba, która myśli wszystko, co robią – czy to dieta czy plan treningowy – jest jedynym sposobem na robienie rzeczy. Oczywiście, dieta o niskiej zawartości węglowodanów mogła pomóc jej upuścić kilka kilogramów lub minut długich desek pomogły wzmocnić jego rdzeń. Ale to, że działa dla twojego przyjaciela, nie oznacza, że ​​będzie działać dla ciebie. Sprawdź, jaki plan treningowy jest dla ciebie najlepszy, i skorzystaj z tego rodzaju wskazówek od kumpla solą.

9. Recovery Pro

W niektóre dni musisz tylko odzyskać siły, usiąść na kanapie i napić się Netflix. Świetny kolega treningu będzie wiedział, kiedy pozwolić ci się zrelaksować i jak zmaksymalizować czas regeneracji, aby Twoje mięśnie mogły się całkowicie naładować. Zawsze naciskają na pienienie i zawsze przynoszą najlepsze zdrowe przekąski, aby cieszyć się w dzień odpoczynku.

10. Motivator

Ale nie możesz siedzieć zbyt długo na kanapie! W tamtych czasach, kiedy nie masz ochoty na trening, ważne jest, aby mieć system wsparcia, który będzie Cię motywował. Kiedy nie możesz zacząć samodzielnie, najlepszy kolega z treningu będzie wiedział, co powiedzieć, abyś się ruszał.

To wysokie zamówienie na znalezienie idealnego partnera do treningu, ale na pewno bije on na własną rękę! Jakich cech szukasz u partnera treningowego?

Dodaj komentarz