Kiedy zobaczysz wyniki?

Kiedy zobaczysz wyniki? Jutro? W ciągu tygodnia? Chociaż będzie to zależało od osoby, istnieją pewne ogólne zasady, które należy spełnić, jeśli chodzi o czerpanie zauważalnych korzyści z całej tej ciężkiej pracy.

Posłuchaj, co powiedział o tym Steve Edwards, wiceprezes fitness i odżywianie w Beachbody oraz Tony Horton, twórca P90x.
Steve Edwards

Chociaż nie ma dokładnego harmonogramu, aby zobaczyć wyniki, można ogólnie poczuć wyniki dzieje się w pierwszym dniu. Czy jesteś obolały? Wyniki nadchodzą. Czy jesteś głodny? Tak samo. Gdy twoje ciało dostosowuje się do ćwiczeń, wprowadzasz wewnętrzne zmiany, co oznacza, że ​​wyniki są już w toku.

Twoje ciało oprze się zmianie. Dzieje się tak dlatego, że jego naturalną obroną (prawem homeostazy) jest ochrona stanu, w którym się znajduje, nawet jeśli ten stan jest niezdrowy. Jego reakcją na to jest walka z hormonalnym uwalnianiem. To, jak dobrze twoje ciało się dostosowuje, jest różne dla każdej osoby, dlatego stale doradzamy ludziom, aby nie patrzyli na swoją skalę przez cały czas, a zamiast tego ufają pomiarom i obrazom.

Niektórzy ludzie zaczynają widzieć wyniki zaledwie w kilka dni. Inne mogą trwać wiele tygodni. I nic z tego nie ma znaczenia, ponieważ zdrowy styl życia zawsze wygrywa w końcu. Jeśli będziesz go trzymał, ciężko trenujesz i dobrze się odżywiasz, twoje ciało będzie – absolutnie, ponieważ nie będzie miało wyboru w tej sprawie – z czasem zmieni się. Zachowaj spójność wystarczająco długo, a będziesz wyglądać jak posąg grecki. To prawo fizjologiczne.
Tony Horton

Podczas jednej z pogawędek Tony’ego on i Stephanie Saunders otrzymali pytanie od członka kobiecej drużyny Beachbody, która była w dniu 36 P90X i zastanawiałem się, kiedy zacznie widzieć wyniki. Jeśli zastanawiasz się, co powiedział jej … Naciśnij „Graj” poniżej, aby usłyszeć, co powiedział!

Dodaj komentarz